Forum Tradycji Katolickiej Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Krucjaty różańcowe ... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 23:23, 30 Gru 2013 Powrót do góry

1 stycznia 2014 r. rozpoczyna się Krucjata różańcowa

Image

W ostatnim [link widoczny dla zalogowanych] bp Bernard Fellay, przełożony generalny Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X, ogłosił kolejną Krucjatę różańcową – tym razem duchowieństwo, zakonnicy i zakonnice oraz wierni związani z FSSPX mają odmówić pięć milionów różańców jako wynagrodzenie za zniewagi wobec czci Najświętszej Maryi Panny i Jej Serca jako Dziewicy i Matki Bożej, prosząc o szczególną opiekę Niepokalanego Serca N.M.Panny nad Bractwem Kapłańskim Św. Piusa X i jego apostolatem, o uznanie praw Tradycji w Kościele i o tryumf N.M.Panny przez poświęcenie Rosji Jej Niepokalanemu Sercu. Ogłaszając krucjatę bp Fellay wezwał do podjęcia środków do własnego uświęcenia: modlitwy i ofiarowania się, jak tego zażądała Matka Boża podczas objawień w Fatimie, pilnego wypełniania obowiązków stanu i rozwijania w sobie ducha ofiary w zjednoczeniu z Ofiarą Mszy św.

Rozpoczynająca się krucjata będzie trwać od najbliższej środy, czyli dnia Oktawy Bożego Narodzenia, do święta Zesłania Ducha Świętego, które w nadchodzącym roku 2014 przypada w niedzielę 8 czerwca. Uczestnicy krucjaty są proszeni [link widoczny dla zalogowanych], wydrukowanie jej, systematyczne wypełnianie, a po zakończeniu krucjaty odesłanie informacji o liczbie odmówionych dziesiątek do przeoratu FSSPX w Warszawie.


[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 18:45, 05 Lip 2016, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 10:52, 31 Gru 2013 Powrót do góry

"Mnie z kolei żadne liczenie i krucjaty (duchowe skarby) nie przerażają i nie są jakimś cofaniem wstecz, ani przynaglaniem czy mobilizacją Pana Boga. Św. o. Pio mówił; "modlitwa jest kluczem, który otwiera Serce Boga" Czyli przez modlitwę możemy wszystko! A wracając do takich "krucjat" - (duchowych skarbów) to, samo to słowo znaczy jakąś wyprawę, ale nikt nie idzie z orężem militarnym, kosami, sierpami ale z Różańcem w ręku. Same krucjaty modlitewne skierowane są do Niepokalanej, a sam Bóg działa przez swojego Namiestnika tu na ziemi. Różne krucjaty modlitewne są organizowane, np. za dzieci poczęte. Zaciągając się w taką krucjatę, ja jestem w jakiś sposób odpowiedzialna, że nie zawiodę Niepokalanej, a...dziś mi się nie chce, to co tam... A takie określenia jak „Duchowy bukiet” - to nie jest jakaś staromowa, gdzie ludzie się organizują i w określonej intencji się modlą odmawiając różaniec i często, gęsto podają też liczbę. Wiadomo, Pan Bóg nie bawi się w księgowego, ale jest to jakaś mobilizacja i szturmowanie Nieba, a Pan Bóg odpowiada wg. swojej Woli."

Pisałam tak tu:
(...)
http://www.traditia.fora.pl/papiez-franciszek-wybrany-13-marca-a-d-2013-r,84/papiez-o-lobby-homoseksualnym-w-kosciele-i-pelagianizmie,9904.html#45480NIKT NIE JEST DO TEGO PRZYMUSZANY, A KOMU NIE PASUJĄ TAKIE KRUCJATY, CZY LICZENIE, TO NIECH BUŹKĘ SOBIE ZAMKNIE!!! NIECH NIE "MIELI" SWOIM OZORKIEM NA STRONACH INTERNETOWYCH, NA FACEBOOKU - JAK CZYTAŁAM WYPOWIEDZI PEWNEGO REDAKTORA "CHRISTIANITAS" - BO NA ZDROWIE DUCHOWE TO NIE WYJDZIE!!! A I PO CO SUMIENIE SOBIE OBCIĄŻAĆ GRZECHAMI JĘZYKA ???


"Rankiem 7 grudnia 1938 r. w Niepokalanowie św. Maksymilian zakończył swoją naukę dla współbraci słowami: „Dzień dzisiejszy przepędźmy (…) tak, byśmy wieczorem powiedzieć mogli, że ani jednego słowa niepotrzebnego w ciągu dnia nie wyrzekliśmy. To pokuta… Prośmy Niepokalaną, by nam w tym dopomogła” (Konferencje, nr 197). Niech każdy z nas każdego ranka odnosi te słowa do siebie
(...)
http://www.traditia.fora.pl/katechizm-nauka-katolicka,15/o-obmowie-ks-karol-stehlin,7106.html


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 18:22, 05 Lip 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:17, 01 Sty 2014 Powrót do góry

Z kazania na jubileusz kapłański 1979 — arcybiskup Marceli Lefebvre

Duch krucjaty

— Musimy rozpocząć krucjatę. Musi to być krucjata, podczas której będziemy bronić właśnie tego wiecznego pojęcia ofiary po to, aby na nowo ożywić chrześcijaństwo, aby umocnić chrześcijaństwo, tak jak sobie tego życzy Kościół, tak jak Kościół zawsze czynił, z tymi samymi regułami, z tą samą ofiarą Mszy świętej, z tymi samymi sakramentami, z tym samym katechizmem, z tym samym Pismem świętym. Musimy na nowo ożywić chrześcijaństwo. Wy zaś, umiłowani bracia, wy jesteście solą ziemi, jesteście światłem świata, do was zwraca się nasz Pan Jezus Chrystus i mówi wam: Nie niszczcie owoców Mojej Krwi! Nie wyrzekajcie się Mojej Kalwarii! Nie wyrzekajcie się Mojej Ofiary! A Najświętsza Maryja Panna, która stoi pod krzyżem, również wam to mówi, Ona, której przeszyto serce, która jest przepełniona cierpieniem i bólem, ale także radością, że jednoczy się z ofiarą swego Boskiego Syna. Ona także wam to mówi: bądźcie chrześcijanami, bądźcie katolikami! (…)

— Jeśli chcemy iść za naszym Panem Jezusem Chrystusem, a musimy to czynić, dźwigajmy nasz krzyż. Podążajmy za naszym Panem Jezusem Chrystusem, naśladujmy Go w Jego Krzyżu, w Jego cierpieniu, w Jego ofierze. On wzywa młodych ludzi, młodych ludzi, którzy są zgromadzeni tu, w tej hali, aby prosili swoich kapłanów, aby ci wyjaśniali im te piękne, wzniosłe rzeczy w taki sposób, iżby dokonywali oni swego wyboru zgodnie z powołaniem, obojętne jakiego powołania to dotyczy, na jakie mogliby się zdecydować, czy to będzie powołanie do kapłaństwa, czy powołanie do zakonu męskiego albo żeńskiego, czy też powołanie do małżeństwa. Albowiem także zaślubieni na podstawie sakramentu małżeństwa, zaślubieni pod krzyżem Jezusa Chrystusa i w Krwi Jezusa Chrystusa, zaślubieni w łasce naszego Pana Jezusa Chrystusa, zaślubieni, którzy rozumieją wzniosłość małżeństwa, zostali przez swoich kapłanów pouczeni, aby przez czystość, powściągliwość, przez modlitwę, przez kontemplacje godnie się przygotowali do tego sakramentu i aby nie dali się porwać namiętnościom, jakie miotają światem. (…)

— Należy stworzyć krucjatę młodych ludzi, którzy pragną poszukiwać prawdziwego ideału, a także krucjatę rodzin chrześcijańskich! Rodziny chrześcijańskie tu zgromadzone, poświęćcie swoje rodziny Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, Jezusowi Chrystusowi Eucharystycznemu i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny! Módlcie się wspólnie w rodzinie! Wiem, że wielu z was to czyni. Ale powinno być coraz więcej, znacznie więcej tych, którzy to czynią z całą mocą, po to, aby nasz Pan naprawdę zapanował w waszym domu. (…)

— Ale trzeba też stworzyć krucjatę ojców rodzin! Na was, którzy jesteście głowami rodzin, spoczywa ciężka odpowiedzialność, ciężka odpowiedzialność w waszym kraju (…) Właśnie przed chwilą śpiewaliście: Christus vincit, Christus regnat, Christus imperat. Czy są to tylko słowa, frazy, pieśni? Nie, to musi się stać rzeczywistością! Ojcowie rodzin, wy jesteście za to odpowiedzialni, za wasze dzieci, za przyszłe pokolenia! A więc musicie się zorganizować, zjednoczyć, porozumieć, aby osiągnąć to, że Francja znów stanie się chrześcijańska, znów stanie się katolicka. To nie jest niemożliwe, bo gdyby tak było, trzeba by powiedzieć, że łaska ofiary Mszy świętej nie jest już łaską, że Bóg nie jest już Bogiem, że nasz Pan Jezus Chrystus nie jest już naszym Panem Jezusem Chrystusem. Należy ufać łasce naszego Pana. Nasz Pan jest wszechmocny! Widziałem działanie tej łaski w Afryce. Nie ma powodu sądzić, że nie będzie ona działała również tu, w tym kraju...


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 18:23, 05 Lip 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 18:03, 31 Sty 2014 Powrót do góry

I jeden miesiąc krucjaty za nami. Deo Gratias za wszystkich, którzy wytrwali.

[link widoczny dla zalogowanych]

Pewnego razu, gdy papież bł. Pius IX osobiście oprowadzał grupę gości po watykańskich przestrzeniach, zapytano go o najcenniejszy skarb, jaki kryją okalające mury. Sądzono bowiem, że wskaże na któreś z licznych i cennych dzieł. On jednak sięgnął do kieszeni i wyciągnął z niej różaniec. Uniósł go wysoko i trzymając go tak, powiedział: „To najcenniejszy skarb Watykanu. Dajcie mi armię modlących się na różańcu, a podbiję świat”.


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 18:25, 05 Lip 2016, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 14:23, 10 Lut 2014 Powrót do góry

[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 16:17, 05 Mar 2014 Powrót do góry

Kolejny miesiąc krucjaty za nami - Deo Gratias! - i szczególny czas przed nami.

Wielki Post - Krucjata Różańcowa trwa! Zaciągnij się! Bądźmy apostołami Matki Bożej i zachęcajmy swoją rodzinę i znajomych do przyłączenia się do Krucjaty Różańcowej, ogłoszonej nie tylko dla Bractwa św. Piusa X, ale przeznaczonej dla wiernych całego Kościoła katolickiego.

Gdy na dwa dni przed swoją śmierci, zapytano o. Pio, co miałby ważnego do przekazania ludziom, odpowiedział: "Chciałbym zaprosić wszystkich grzeszników z całego świata, aby kochali Matkę Bożą. Odmawiajcie zawsze różaniec. I odmawiajcie go tak często, jak tylko możecie. Szatan stara się zawsze zniszczyć tę modlitwę, ale mu to się nigdy nie uda. To jest modlitwa Tej, która króluje nad wszyskim i wszystkimi. To ona nauczyła nas modlić się na różańcu, tak ja Jezus nauczył nas mówić Ojcze nasz."

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 18:26, 05 Lip 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 18:07, 05 Maj 2014 Powrót do góry

Kolejny miesiąc krucjaty za nami - Deo Gratias! - i szczególny czas przed nami. Piękny miesiąc maj - miesiąc Maryjny.

[link widoczny dla zalogowanych]

Wyśpiewujemy/odmawiamy litanie i trwamy przy różańcu św. przy modlitwie o ogromnej mocy i skuteczności.

Na Watykanie w Kaplicy Sykstyńskiej jest ogromny obraz, namalowany na wielkiej ścianie. Przedstawia "Sąd Ostateczny". Mnóstwo postaci: Chrystus, u jego boku Maryja, aniołowie, Apostołowie i rzesze ludzkie, podnoszące się z tej ziemi ku niebu. Ale jeden fragment szczególnie nas zastanawia - oto potężny Duch Boży dźwiga z otchłani człowieka, uczepionego na różańcu!


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 18:27, 05 Lip 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 12:19, 11 Cze 2014 Powrót do góry

8 czerwca skończyła się Krucjata Różańcowa w intencjach j.w. Zapisane liczby dziesiątków różańca odmówionych w tych intencjach - ich sumę - należy wysłać do najbliższej niedzieli (15 VI.) na adres:
Przeorat św. Piusa X, ul. Garncarska 32, 04-886 Warszawa z dopiskiem ''Krucjata 2014''.
Informację można przesłać również na adres poczty elektronicznej:


[link widoczny dla zalogowanych]

Wszystkie formularze zostaną przekazane Papieżowi do Watykanu.

Krucjata się skończyła, ale ... z różańcem, z odmawianiem go w różnych intencjach, nie rozstajmy się!
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 19:57, 04 Lip 2014 Powrót do góry

Świat: Wyniki Krucjaty Różańcowej 2014 r.

Image

Krucjata różańcowa zakończyła się w dniu 8 czerwca 2014 r. w uroczystość Zesłania Ducha Świętego i w sumie było ponad sześć milionów różańców - nie pięć. Na stronie DICI zestawienie wyników według kraju na dzień 4 lipca; wyniki te zostaną jeszcze uzupełnione o te ilości, które jeszcze zostaną dosłane do Domu Generalnego.

(tabelki na stronie)

Razem: 6 295 719

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Sob 16:04, 05 Lip 2014, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 16:00, 05 Lip 2014 Powrót do góry

Dom Generalny FSSPX opublikował rezultaty krucjaty różańcowej

Image

(...)

Krucjata trwała od 1 stycznia br., czyli od Oktawy Bożego Narodzenia, do 4 czerwca – święta Zesłania Ducha Świętego; jej cel został osiągnięty, bowiem w tym czasie kapłani, bracia i klerycy FSSPX, siostry karmelitanki z Quiévrain, które przyłączyły się do krucjaty oraz wierni świeccy znajdujący się pod opieką Bractwa Św. Piusa X na całym świecie ofiarowali 6 295 719 odmówionych modlitw różańcowych, a także – zgodnie z wezwaniem biskupa – ofiarując się Matce Bożej, starali się pilnie wypełniać obowiązki stanu i rozwijać w sobie ducha ofiary w zjednoczeniu z Ofiarą Mszy św.

Wyniki, które napłynęły z poszczególnych instytucji FSSPX: Dom Generalny FSSPX w Menzingen w Szwajcarii – 9513, seminarium św. Piusa X w Ecône w Szwajcarii – 23 025, seminarium św. Tomasza w Winonie w USA – 15 718, seminarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zaitzkofen w Bawarii – 18 960, seminarium św. Proboszcza z Ars we Flavigny-sur-Ozerain we Francji – 10 814, seminarium św. Krzyża w Goulburn w Australii – 8735, seminarium Matki Bożej Współodkupicielki w La Reja w Argentynie – 11 285, nowicjat sióstr oblatek FSSPX w Salvan w Szwajcari – 5463, dom opieki dla księży chorych i starych w Montgardin – 2458, inne – 4349.

Wyniki, które napłynęły z dystryktów: Afryka – 145 122, Ameryka Południowa – 100 360, Anglia – 45 553, Australia – 187 504, Austria – 48 218, Azja – 2 094 757, Belgia – 38 395, Europa Środkowa i Wschodnia – 485 530, Francja – 532 502, Hiszpania – 28 172, Kanada – 82 188, Meksyk – 149 029, Niemcy – 383 652, Stany Zjednoczone – 1 660 141, Szwajcaria – 154 685, Włochy – 44 000; Karmel w Quiévrain we Francji – 5591.

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 18:28, 05 Lip 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 18:36, 05 Lip 2016 Powrót do góry

Wątek z pierwszej krucjaty różańcowej 1.V.2009 - 25.III.2010 r. można sobie powspominać:

Krucjata 12 milionów różańców
(...)
http://www.traditia.fora.pl/bractwo-kaplanskie-sw-piusa-x-fsspx,32/krucjata-12-milionow-rozancow,2057.html
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 18:43, 05 Lip 2016 Powrót do góry

A.D. 2016 rok

Nowa krucjata różańcowa Bractwa Świętego Piusa X

Image

Nowa krucjata różańcowa rozpocznie się 15 sierpnia

Podczas święceń kapłańskich, jakie 2 lipca br. miały miejsce w Zaitzkofen w Bawarii, bp Bernard Fellay, przełożony generalny Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X, wezwał do kolejnej krucjaty różańcowej, mającej być formą duchowego przygotowania na setną rocznicę objawień Najświętszej Maryi Panny w Fatimie, trwających od maja do października 1917 r.
Krucjata ma się rozpocząć 15 sierpnia br., a zakończyć 22 sierpnia 2017 r.

Krucjacie przyświecają intencje wskazane przez samą Matkę Bożą: (I) Pan Jezus pragnie ustanowić w świecie nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.Panny. W tym celu zachęcamy wszystkich wiernych do:
codziennego odmawiania różańca, samemu lub z rodziną;
pielęgnowania nabożeństwa Komunii św. wynagradzającej w pięć pierwszych sobót oraz do ponoszenia codziennych ofiar w duchu wynagrodzenia za zniewagi wyrządzone N.M.Pannie;
noszenia cudownego medalika i zachęcania do tego innych;
poświęcenia domów i mieszkań Niepokalanemu Sercu N.M.Panny.

Oprócz propagowania tego nabożeństwa będziemy się również modlić (II) o triumf Niepokalanego Serca N.M.Panny oraz (III) by papież w łączności ze wszystkimi katolickimi biskupami z całego świata poświęcił Rosję Bolesnemu i Niepokalanemu Sercu Maryi.

Jako specjalną intencję dodano prośbę o (IV) opiekę Najświętszej Maryi Panny nad Bractwem Kapłańskim Świętego Piusa X i wszystkimi jego członkami, a także członkami zgromadzeń zakonnych Tradycji.

Celem, jaki wyznaczył bp Bernard Fellay, jest zebranie bukietu 12 milionów różańców oraz 50 milionów aktów ofiary dla Matki Bożej Fatimskiej.

Źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

Za: [link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Marek50
Użytkownik


Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 61 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 10:56, 17 Lip 2016 Powrót do góry

Mam 2 pytania:

1) czy można formalnie włączyć się do krucjaty, czy po prostu odmawiać w tych intencjach różaniec?

2) czy ktoś może polecić jakąś modlitwę, będącą aktem poświęcenia Niepokalanemu Secu Maryi? Chodzi o poświęcenie indywidualne, rodziny i domu, a także parafii. Można przecież księżom proboszczom czy nawet biskupom zaproponować takie poświęcenia w 100-lecie objawień fatimskich.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 29521 Przeczytał: 216 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 15:31, 17 Lip 2016 Powrót do góry

Marek50 napisał:
Mam 2 pytania:

1) czy można formalnie włączyć się do krucjaty, czy po prostu odmawiać w tych intencjach różaniec?

Jak najbardziej należy się włączyć, bo to jest krucjata modlitewna nie dla Bractwa, a dla całego Kościoła. Są podane cztery intencje I, II,III i IV i w tych intencjach odmawiać dziesiątki różańca. Przy pierwszej krucjacie były pytania jak to odmawiać, jak liczyć, o czym jest tu:
(...)
http://www.traditia.fora.pl/bractwo-kaplanskie-sw-piusa-x-fsspx,32/krucjata-12-milionow-rozancow,2057.html#8213

W krucjacie w 2014 roku były nawet wzory takich tabeleczek, do wpisywania każdego dnia swoich odmówionych dziesiątek różańca:

[link widoczny dla zalogowanych]Marek50 napisał:
2) czy ktoś może polecić jakąś modlitwę, będącą aktem poświęcenia Niepokalanemu Secu Maryi? Chodzi o poświęcenie indywidualne, rodziny i domu, a także parafii. Można przecież księżom proboszczom czy nawet biskupom zaproponować takie poświęcenia w 100-lecie objawień fatimskich.

Jest: Akt poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny przez papieża Piusa XII, 31 października 1942
(...)
http://www.traditia.fora.pl/maryja,8/akt-poswiecenia-sie-niepokalanemu-sercu-najsw-maryi-panny,11426.html#72087


Na co dzień polecam każdemu codzienny, krótki akt ofiarowania się Boskiemu Sercu Jezusa i Matce Najświętszej:
(...)
http://www.traditia.fora.pl/pan-jezus,18/codzienne-ofiarowanie-sie-boskiemu-sercu-jezusa,587.html

Można sobie wydrukować i mieć pod ręką do codziennego ofiarowania się.
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)