Forum Kościół Rzymskokatolicki Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Mój list do Pana prof. M. Dakowskiego Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Robert
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 2 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:45, 29 Gru 2008 Powrót do góry

Co o tym sądzicie?

Przeglądając różne strony internetowe trafiłem na stronę prof. Mirosława Dakowskiego - fizyka i polityka

[link widoczny dla zalogowanych]

na której Pan profesor proponuje nam do czytania artykuły ks Kiersztyna i Stowarzyszenia Róża oraz ks.Stehlina i Bractwa św Piusa X. Zadziwiło mnie to bardzo, ponieważ ze strony, wynika że Pan prof. Dakowski jest wielkim zwolennikiem Tradycji. Cóż takiego wspólnego ma ze sobą Bractwo św Piusa X i pseudocharyzmatyczna grupa wizjonerów ks Kiersztyna ze Szczyglic pod Krakowem?. Zatem postanowiłem napisać do Pana profesora aby dowiedzieć się o co chodzi. Ponieważ uważam, że odpowiedź jaką otrzymałem od Pana profesora jest co najmniej dziwna postanowiłem opublikować mój list i odpowiedź Pana profesora.

Witam

Przeglądając Pana stronę internetową natknąłem się na teksty ks Kiersztyna o intronizacji, zaintrygował mnie zwłaszcza tekst pt."Intronizacja serca czy osoby." Bardzo mnie zdziwiło, że promuje Pan na swojej stronie księdza Kiersztyna ,który stworzył wokół swojej osoby grupę typową dla Odnowy w Duchu św, o cechach wybitnie wizjonerskich. Czy Pan wie, że ks Kiersztyn drukuje w swych biuletynach " Veniat Regnum " nawet po kilkanaście i więcej wizji jakie dostają na "spoczynkach" podczas modlitw w Szczyglicach? Dostają na pewno nie od Ducha Św. Proszę zapytać kogoś kto zna te sprawy z Bractwa Św PiusaX. Czy Pan wie, że ks Kiersztyn podpiera swoją błędną teologię postacią Służebnicy Bożej Rozalią Celakówną? Jaka jest prawda co do intronizacji proszę przeczytać w Zawsze Wierni w nr z sierpnia tego roku
lub na stronie Bractwa św PiusaX tu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Wtedy stwierdzi Pan ,że ks Kiersztyn świadomie przekłamuje przesłanie Pana Jezusa do Rozalii Celakówny i wypacza również świadomie intronizację. Jeżeli Pan zechciałby pogłębić wiedzę na ten temat to proszę siegnąć do żródła czyli do dzienniczków Rozalii Celakówny pt. "Wyznania z przeżyć wewnętrznych" oraz "Pisma".
Artykuły ks Kiersztyna zamieszczone na Pana stronie powodują właściwie kompromitację Pana osoby i niszczenie Kościoła. Wynika z tego że promuje Pan sektę wizjonerską . Myślę,że nie jest to najlepszy pomysł.

Pozdrawiam i życzę Panu więcej rozwagi w doborze zamieszczanych artykułów.

Robert z KrakowaOdpowiedź otrzymałem nadzwyczaj szybko, zamieszczam ją poniżej:

,,Osobo, zwykle na anonimy nie odpowiadam,
ale zrobie wyjątek:
radzę nie czytać stron uznawanych za zawierające kłamstwa i oszczerstwa. Albo bluźnierstwa
To dobre dla samopoczucia.
pozdrawiam

Mirosław Dakowski"


Powyższa odpowiedź jest dla mnie co najmniej dziwna, Pan Dakowski przecież profesor zwyczajny czyli tęgi umysł naukowy nie dopuszcza do jakiejkolwiek polemiki co do podanych mu faktów. Połączenie Bractwa św Piusa X z grupą sekciarską ks Kiersztyna uważam za bardzo niebezpieczne dla Bractwa i Tradycji.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 19:15, 29 Gru 2008 Powrót do góry

Witam serdecznie na forum i cieszę się że zamieściłeś swoją korespondencję z Panem prof. M. Dakowskim. Przeglądając tak pobieżnie stronę tego autora, zwróciłam swoją uwagę głównie na dwie poruszone przez ciebie sprawy, a mianowicie Intronizacja NSPJ czy Osoby? oraz tematy związane z Bractwem św. Piusa X. Czytając to, sama bym również tak postąpiła jak ty, czyli napisała bym do autora strony z czym się nie zgadzam i przedstawiła swoje zdanie w tym temacie. Sama również czytając różne informacje na innych stronach w necie, też piszę jeżeli wiem, że coś jest niezgodne z nauką KK, czy też piszący nie mają pełnej wiedzy. Przykładem niech będzie też moje sprostowanie odnośnie artykułu z którym się nie zgadzałam, a było o tym tu:

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/artykul-z-frondy-kolumbia-oddala-sie-pod-opieke-bogu,921.html

Z całym szacunkiem do Pana prof. ale wiedzę w temacie Intronizacji to Pan prof. ma wypaczoną i szerzy informacje, które są sprzeczne z całą nauką co nauczał i naucza KK, a przede wszystkim z samym przesłaniem Sł. Bozej Rozalii Celakówny, które jest dostępne dla każdego. Zapewne Pan prof. nie zna zdania i decyzji Kurii Metropolitalnej w Krakowie, można poznać tu:

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/komunikat-kurii-metropolitalnej-w-krakowie,930.html

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/nowa-odpowiedz-kurii-metropolitalnej-w-krakowie,1075.html

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/wypaczone-rekolekcje-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-c,920.html

A wogóle cała strona "Wypaczanie przesłania Pana Jezusa do Rozalii Celakówny" jest tu:

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/

List twój uważam za napisany w dobrym tonie, czego nie mogę powiedzieć o odpowiedzi Pana prof. Człowiek kulturalny by się zastanowił, podjął dyskusję, a nie zaczynał swojej odpowiedzi od "Osobo..., przecież się podpisałeś "Robert z Krakowa"
Na swojej stronie Pan prof. wypowiada się o nieposłuszeństwie, a czym jest to co propaguje? odnośnie Intronizacji? Jak można popierać Tradycję, a z drugiej strony pisać zupełnie coś przeciwnego, co piszą na stronie Tradycji o Intronizacji?. Według mnie jest to takie mechaniczne zamieszczanie informacji w różnych tematach, w których nie do końca ma się rozeznanie.

O Kulcie NSPJ i Intronizacji NSPJ tu na forum jest tu:

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,47/
Zobacz profil autora
stefan
Moderator


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1358 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:19, 31 Gru 2008 Powrót do góry

Możliwe ze prof Dakowski który jest szefem partii Jednomandatowych Okręgów Wyborczych /JOW/ szuka tylko elektoratu .
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 20:09, 29 Cze 2009 Powrót do góry

No proszę Smile mamy prośbę Pana Mirosława Dakowskiego, o popieranie Krucjaty o poświęcenie Rosji NMP – jedyna nadzieja dla Niepodległej Polski.

[link widoczny dla zalogowanych]

Nie wiem jak to wszystko godzić czy poukładać sobie. Z jednej strony taki tradycjonalizm, a z drugiej: "O referendum w sprawie Chrystusa Króla Polski"

[link widoczny dla zalogowanych]

Wypadałoby żeby Pan Dakowski poznał na czym polega Intronizacja wg. Tradycji i jak przeprowadza je Bractwo na świecie. Powołali do życia jakiś nowy twór - "Ruch Obrony Rzeczpospolitej "Samorządna Polska", ale w sprawie działań na rzecz Intronizacji, niech się słuchają tych , co są do tego upoważnieni i niech raczej swoimi działaniami nie robią ludziom wody z mózgu.
Zobacz profil autora
stefan
Moderator


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1358 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 17:14, 30 Cze 2009 Powrót do góry

Tak myślę Panie profesorze że pora nadrobić zaległości w teologii.Niech Pan nie traktuje tego jako moją złośliwość.
Niestety, nieraz tak bywa że sława profesorska danej nauki jest mniej wyedukowanym teologicznie niż ministrant w /przepraszam za słowo / z wiejskiej parafii.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 11:07, 22 Lut 2010 Powrót do góry

Przeglądając ostatnio stronę Pana Dakowskiego, postanowiłam i ja napisać do niego maila.

+ L I CH +

Witam Pana serdecznie!

Piszę do Pana tego maila w sprawie, tak jak w temacie. Przeglądając Pana stronę internetową:

[link widoczny dla zalogowanych]

Zobaczyłam zamieszczone przez Pana artykuły, które wypaczają naukę Kościoła katolickiego,  względem tego, co zawsze Kościół katolicki nauczał odnośnie do Królestwa Chrystusa Pana i tego, co sama Sł. B. Rozalia pisze w swoich „Wyznaniach...” i „Pismach”. Z całym szacunkiem do Pana  ale informacje  w temacie Intronizacji, powiela i szerzy  Pan wypaczone. Przeglądając Pana stronę można się dowiedzieć, że raczej podaje się Pan za Katolika Tradycji, sporo pisze o Bractwie św. Piusa X, które mi nie jest obce,  ale z drugiej strony firmuje Pan strony, które nic wspólnego z tą Tradycją nie mają, a wręcz przeciwnie wypaczają tę naukę w temacie j.w.  Nie będę wracać do sprawy ks. Kiersztyna i wspólnoty „Stowarzyszenie Róża” i „Samorządna Polska”, etc…  bo jest to zupełny odlot nie w tę stronę co należy.

Wrócę jeszcze do ostatniego Pana artykułu który Pan zamieścił na swojej stronie, a mianowicie tego:
„O INTRONIZACJI CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI I BŁĘDACH KEP”
[link widoczny dla zalogowanych]

Ja  bardzo cenię wypowiedzi i artykuły Ks. prof. Czesława S. Bartnika, ale.... no właśnie zdarza się to ale. I tak np. w artykule tym:
"Nawrócenie Rosji?"
[link widoczny dla zalogowanych]

Cytat:
Rosja wydaje się tu raczej symbolem sytuacji ogólnej, ówczesnej i dzisiejszej. W każdym razie objawienie fatimskie dało wielką inspirację do zawierzenia każdego kraju i całego świata Matce Bożej. Papieże poszli za tym wezwaniem i poświęcili Rosję, Słowiańszczyznę i cały świat Niepokalanemu Sercu Maryi: Pius XII w 1942 i 1952 r., Paweł VI po Soborze Watykańskim II w 1967 r. i dwukrotnie Jan Paweł II w Fatimie: w 1982 r., po swoim ocaleniu, i w 1984 roku.

(...)

I tak nawrócenie Rosji według proroctwa fatimskiego to nawracanie się Rosji na państwo ludzkie i nawracanie się Cerkwi rosyjskiej na Cerkiew świętą, pełną chwalby Bożej, a także nawracanie się Kościoła katolickiego na Kościół Boży. Razem oba Kościoły mają się nawracać w swej ludzkiej warstwie na żywą wiarę, na prawdę, na miłość nieobłudną, na sprawiedliwość, na świętość moralną i na pokój. Drogą do tego jest - według Fatimy - wiązanie się z Niepokalanym Sercem Maryi, ze Służebnicą Bożą, będącą najwznioślejszym wzorem dla Kościołów, żeby i one były prawdziwymi i niepokalanymi sługami Bożymi.”


Przecież Matka Boża jasno się wypowiedziała odnośnie poświecenia Rosji Jej Niepokalanemu Sercu, a nie tylko zawierzeniu całego świata Matce Bożej.
Można przeczytać o tym również tu:
[link widoczny dla zalogowanych]
Można wymienić jeszcze inne artykuły, które odbiegają od tradycyjnego nauczania, ale nie chodzi tu o teologię  ks. Bartnika, a o Intronizację.

Rządy Chrystusa Pana i Króla to nic innego jak Jego Boże Prawo, które jest dziś odrzucone. Już Żydzi też chcieli Pana Jezusa obwołać swoim Królem, ale tak po ludzku, im o to chodziło, że ich Pan Jezus obroni przed różnymi wrogami, i co? Pan Jezus usunął się w cień, Pan Jezus chciał i chce żeby przyjąć jego naukę i Prawo Boże, Królestwo Chrystusa jest nie z tego świata. Panu Jezusowi nie chodzi o fotel-tron i koronę na głowę.

Sama Matka Boża wypowiada  znamienne słowa do Rozalii z jej "Wyznań...:

" Ratunek dla Polski jest tylko w Sercu Jezusa, mojego Syna. Za grzechy i zbrodnie (zabójstwa i rozpustę), popełniane przez ludzkość na całym świecie, ześle Pan Bóg straszną karę. Sprawiedliwość Boża nie może znieść dłużej tych występków. Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował. Jeżeli chcecie ratować świat, trzeba przeprowadzić Intronizację Najświętszego Serca Jezusowego we wszystkich państwach i narodach na całym świecie. Tu i jedynie tu jest ratunek.(...) Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu; jeżeli się podporządkuje Prawu Bożemu, Prawu Jego Miłości. Inaczej, moje dziecko, nie ostoi się.(...)

Przyjąć Chrystusa za Króla, wg. słów Maryi, znaczy przyjąć Prawo Boże , w całym tego słowa znaczeniu. Czyżby Matka Chrystusa nas kłamała? - Nie! Jest poprostu ludzkie wypaczenie przesłania.

Żeby się dowiedzieć na czym polega Intronizacja wg. Tradycyjnego nauczania KK wystarczy wziąść  i poznać książkę abp. Lefebvre "Oni Go zdetronizowali" by dowiedzieć się na czym polega ta detronizacja, napewno nie na zdjęciu korony z Głowy Chrystusa Pana.
[link widoczny dla zalogowanych]

Z wyrazami szacunku
Pozdrawiam w Jezusie i Maryi
Wierna Tradycji
.......................


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 15:59, 30 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
stefan
Moderator


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1358 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 13:29, 22 Lut 2010 Powrót do góry

Jak jest w Tradycji? Ano tak jak ponizej w Bractwie św Piusa X

http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/akt-intronizacji-nspj-w-bractwie-kaplanskim-sw-piusa-x,3633.html#14721
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 14:18, 22 Lut 2010 Powrót do góry

stefan napisał:
Jak jest w Tradycji? Ano tak jak poniżej w Bractwie św Piusa X

http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/akt-intronizacji-nspj-w-bractwie-kaplanskim-sw-piusa-x,3633.html#14721

To co podałes to było czy jest Intronizacja kapłańska w Bractwie. Ale jak jest w Tradycji, to napisała nam "nauta" o tu:
http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/jak-przygotowac-sie-do-intronizacji-nspj-w-rodzinie,1370.html
Dokonywała Aktu Intronizacji w swojej rodzinie w obecności Kapłana Bractwa św. Piusa X.

Oraz jej wypowiedź:

Cytat:
Tereso!
Idea społecznego panowania Pana Jezusa ma być właśnie osiągnięta poprzez rzeczywiste panowanie Jego Najświętszego Serca w każdej chrześcijańskiej rodzinie, a nie jakieś ogłaszanie Go Królem przez rządy, które wcale katolickich wartości nie bronią, a wręcz przeciwnie. Zakrawa to tylko na jakąś ironię tych, co to i Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.
W takim ujęciu byłby to tylko nic nie znaczący dokument na papierze.

Ideę Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w rodzinach błogosławili i popierali gorąco wszyscy żyjący podczas działalności misyjnej o.Mateo papieże- tzn. Św. Pius X, Benedykt XV (który rozszerzył odpust z tej okazji przyznany dla katolików w Chile na cały świat ), Pius XI, Pius XII i Jan XXIII.

Uważam, że jeśli ktoś chce ogłaszać Jezusa Chrystusa Królem Polski, to niech to sobie robi, ale obawiam się, że może to nie mieć żadnych następstw duchowych dla polskich rodzin, jeśli nie będzie najpierw Intronizacji Jego Najświętszego Serca w rodzinach, w domach, co wszakże nie polega tylko na powieszeniu obrazka, ale na intensyfikacji życia religijnego całej rodziny, która intronizacji dokonała.

http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/dyskusja-n-t-intronizacji,1344.htmlTak się zastanowić, pomyśleć logicznie, to czy jest możliwe żeby sam Bóg przez swoją służebnicę wypaczył cały sens i istotę swojej nauki? Uważam że nie.
Zobacz profil autora
Dragon
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 114 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:13, 22 Lut 2010 Powrót do góry

Teresa napisał:

Cytat:
Uważam, że jeśli ktoś chce ogłaszać Jezusa Chrystusa Królem Polski, to niech to sobie robi, ale obawiam się, że może to nie mieć żadnych następstw duchowych dla polskich rodzin, jeśli nie będzie najpierw Intronizacji Jego Najświętszego Serca w rodzinach, w domach, co wszakże nie polega tylko na powieszeniu obrazka, ale na intensyfikacji życia religijnego całej rodziny, która intronizacji dokonała.Ja też miałem z tym dylemat, ponieważ pobieżnie usłyszałem o intronizacji,osoby Chrystusa Pana w RM jakieś dobre 6 lub 7 lat temu.Wiele lat nie dociekałem w czym problem i przyznam że dopiero tutaj ale nie od razu przyszło zastanowienie. Te wygłupy z wizjami i wizjonerami mogą niejednego wyprowadzić z właściwej nauki KK, nawet niedouczonego religijnie profesora.Czyli ze mną nie jest tak źle.Nie będę podawał strony jednej wizjonerki na którą powoływał się ks. Natanek, ponieważ ta osoba miała czelność wsadzić do piekła Prymasa Hlonda.
To jest naprawdę jakieś zbiorowe opętanie tej grupy. Co ciekawe jeden z tutejszych komentatorów podał link do tej nieszczęsnej kobiety.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 10:00, 23 Lut 2010 Powrót do góry

Dragon napisał:
Te wygłupy z wizjami i wizjonerami mogą niejednego wyprowadzić z właściwej nauki KK, nawet niedouczonego religijnie profesora. Czyli ze mną nie jest tak źle.

Najwyraźniej nie jest tak źle, jakby kto sobie chciał myśleć o tobie. Oj! ale te wizje to nie jakieś takie sobie tam wygłupy, to bardzo poważna sprawa Rolling Eyes

Dragon napisał:
Nie będę podawał strony jednej wizjonerki na którą powoływał się ks. Natanek, ponieważ ta osoba miała czelność wsadzić do piekła Prymasa Hlonda.

Nie mów Shocked Prymasa Hlonda do piekła? Rolling Eyes Uważam, że należy podać taką stronę, jako ostrzeżenie dla innych. Wszak wielu ludzi nie zna naszych wcześniejszych Prymasów i nie jeden poczyta takie coś i będzie głosił, że Prymasa Hlonda trzeba do piekła wsadzić.

Dragon napisał:
To jest naprawdę jakieś zbiorowe opętanie tej grupy.

Tu na tym forum: "Wypaczanie przesłania Pana Jezusa do Rozalii Celakówny" należy jak najbardziej zamieszczać takie informacje, żeby inni nie szli na ten lep. Jak sam powyżej napisałeś o sobie, że kiedyś też inaczej myślałeś i zapewne kiedyś też ci ten miód z tego lepu smakował, także teraz proszę pisać i podawać to co jest wypaczane.

Dragon napisał:
Co ciekawe jeden z tutejszych komentatorów podał link do tej nieszczęsnej kobiety.

Czy chodzi o wiadomości i ten link stąd?:
http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/ze-strony-wizjonerow-polonusow-z-usa,1759.html
Zobacz profil autora
Dragon
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 114 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 11:50, 23 Lut 2010 Powrót do góry

Teresa napisał:


Dragon napisał:
Nie będę podawał strony jednej wizjonerki na którą powoływał się ks. Natanek, ponieważ ta osoba miała czelność wsadzić do piekła Prymasa Hlonda.

Nie mów Shocked Prymasa Hlonda do piekła? Rolling Eyes Uważam, że należy podać taką stronę, jako ostrzeżenie dla innych. Wszak wielu ludzi nie zna naszych wcześniejszych Prymasów i nie jeden poczyta takie coś i będzie głosił, że Prymasa Hlonda trzeba do piekła wsadzić.

Sprostowanie. To ta kobieta powołuje się na ks. Natanka. Utrzymuje że otrzymuje przekazy z Niebios dotyczące Intronizacji.
[link widoczny dla zalogowanych] Czy ks. Natanek powoływał się to nie wiem.
Jej wpis z grudnia
Cytat:
Dlatego wszyscy przywódcy narodu polskiego przez te wszystkie lata winni są takich tragedii ludzkich, jak wojny, bieda, rozłąka rodzin, tułaczka za chlebem lub z innych powodów. Gdyby jakiś rozsądny przywódca już dawno uznał Chrystusa za KRÓLA, w Polsce nigdy nie byłoby źle. Tylko w jednym przypadku Pan Jezus ujawnił, że dusza kardynała Augusta Hlonda jest w piekle. Wolał on uciec z kraju i zostawić swoją owczarnię na pastwę najeźdźców, niż nałożyć koronę swojemu BOGU (zob. mój Dzienniczek – 8 lipca 2009 r.).

i ze stycznia
Cytat:
Pan: „Moja córko, jak na razie to tylko ty oficjalnie, oprócz kilku Moich kapłanów walczysz o Mnie takiego, jakim chciałbym być w waszych sercach, na waszych ołtarzach i na tronie waszym. Ja - człowiek – Bóg, chcę wam bardzo pomóc, bo wy sami jesteście otoczeni wrogami, którzy chcą zawładnąć waszymi umysłami, sercami, waszymi majątkami i ziemią.

Tylko JA – KRÓL – BÓG mogę uratować Polskę i ten świat.

Tylko JA – BÓG mogę ulitować się nad ludem swym i po trudnej wędrówce zaprowadzić was do domu Ojca. Potrzebny wam jest dobry zarządca i król.

Wszyscy inni dotychczasowi są manipulowani przez siły zewnętrzne, które zaprowadzą was do niewoli duchowej i fizycznej a wielu na koniec - do bram piekła.
Tylko JA kocham was i chcę was uratować.
Niektórzy biskupi nie są już Moimi biskupami i podzielą wreszcie los Hlonda, bo wołanie ich w momencie śmierci będzie już nie w porę.. Oni zrozumieją swój błąd dopiero, gdy im śmierć zajrzy w oczy, ale już nic dobrego nie będą mogli zrobić.

I dlatego mówię po raz ostatni: wszyscy, którzy mają coś do powiedzenia na polu do podejmowania jakichkolwiek decyzji zarówno świeccy politycy i biskupi – teraz zastanówcie się, gdy macie jeszcze czas do naprawienia sytuacji politycznej, geopolitycznej i w wymiarze duchowym.
WYBIERZCIE PRAWDĘ,
bo inaczej sumienia wasze będą was oskarżały przede Mną.
APELUJĘ DO RZĄDZĄCYCH, błagam tych, którzy jeszcze mogą coś zrobić na chwałę Moją i pożytek ludzi
OPAMIĘTAJCIE SIĘ I USŁYSZCIE WOŁANIE MOJE.
To Ja, Bóg, was błagam, abyście mogli żyć, bo znam waszą przyszłość. Jeżeli nie posłuchacie głosu Mego, a powinno być odwrotnie. Jeżeli Mnie nie usłuchacie, to nadejdzie dzień, że wy będziecie błagać Mnie w obliczu waszej śmierci, ale wówczas Ja będę głuchy i nieczuły a przecież wasze życie na ziemi ma kres i na pewno się spotkamy, czy ktoś tego chce, czy nie chce.
Teraz jest wielkie zamieszanie na świecie, bo okres panowania szatana zbliża się ku końcowi. Skrócę okres jego swawoli, bo nie mogę patrzeć jak wiele dusz wydziera Mi on i rzuca w przepaść piekielną, szczególnie młodych. Dlatego bądźcie przygotowani na wiele wydarzeń w tym roku. Zamieńcie sale zabaw na miejsce modlitwy i wynagradzajcie za grzechy bliźnich.
Gdybyście mogli zobaczyć Moimi oczami ziemię, wasze domy, rodziny nawet i wasze serca oraz gdybyście znali wasz los, to wielu przeklęczałoby resztę życia w pokorze.
Dlatego nawołuję i błagam: NAWRACAJCIE SIĘ !
Bo czas jest krótki a i tak szybciej płynie niż kiedyś. Czas jest krótki, życie jest krótkie a wieczność jest wieczna. Niech każdy z was „wypłynie na głębię” według dzisiejszej Ewangelii i łowi słowami Bożymi dusze dla Mnie, abyście mogli żyć w wiecznej szczęśliwości z Ojcem waszym i Świętymi w Niebie. AMEN.
Zakończyłem.

Teraz decyzja należy do was. Jezus cierpliwy i czekający na zatwardziałe serca z Moimi kapłanami na czele.
JEZUS – BÓG – KRÓL DOSKONAŁY I SĘDZIA SPRAWIEDLIWY”.


Ostatnio zmieniony przez Dragon dnia Wto 12:11, 23 Lut 2010, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 14:14, 23 Lut 2010 Powrót do góry

Czyli to jest ta strona, którą tu mamy podaną, powyżej pytałam:
Cytat:
Czy chodzi o wiadomości i ten link stąd?:
http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/ze-strony-wizjonerow-polonusow-z-usa,1759.html

Właśnie stefan zamieścił ten link, który ty tez podałeś. Zacytował nawet jakiś fragment z tych "wizji", przeczytałam, zobaczyłam tylko trochę i...nie wgłębiałam się w to, bo szkodliwe dla duszy Smile
To teraz widać jak na dłoni, kto forsuje i jaki Duch stoi za taką Intronizacją.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 11:37, 24 Lut 2010 Powrót do góry

Dragon napisał:
Sprostowanie. To ta kobieta powołuje się na ks. Natanka. Utrzymuje że otrzymuje przekazy z Niebios dotyczące Intronizacji.
[link widoczny dla zalogowanych] Czy ks. Natanek powoływał się to nie wiem.

Z tej wiedzy co ja już posiadam, to mogę powiedzieć, że tak. Z imienia i nazwiska jej nie wymieniał, ale to co ta pani przekazuje to jest zawarte w naukach ks. Natanka. Nowenna o aniołach stróżach gdzie Kuria ostrzega. To nie kto inny, ale właśnie ks. Natanek mówił, że O. Mateo zrobił "przekręt" głosząc Intronizację NSPJ, pisalismy o tym tu:
http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/intronizacja-najswietszego-serca-pana-jezusa-w-rodzinach,318.html
To ks. Natanek, ks.Ceberek jeżdżą do Kanady, USA i głoszą takie nauki, jakie i tu w Polsce. Widzisz, sami Parlamentarzyści dali się zwieść takim wypaczonym naukom. Zamiast sięgać do Skarbca KK, to słuchają co pani Miecia otrzymuje z Niebios. Smile Zrersztą tu można bardzo dużo porzeczytać informacji w tym temacie.

Ta pani Miecia Kordas robi wiele zamieszania w Polsce i w Chicago. No cóż?! Szatan wykorzystuje wszelkie sytuacje, żeby Kościół Chrystusa niszczyć, ale to mu się nie uda. Bo zapewnił nas o tym sam Chrystus Pan.
W Tradycji Intronizacja to jest taka jak już podałam powyżej link, odnośnie O.Mateo, można zobaczyć też tu:
http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/akt-intronizacji-nspj-w-bractwie-kaplanskim-sw-piusa-x,3633.html

http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/jak-przygotowac-sie-do-intronizacji-nspj-w-rodzinie,1370.html

Oraz na wielu innych stronach, gdzie jest zamieszczona zdrowa nauka w tym temacie.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 20:24, 24 Lut 2010 Powrót do góry

Teresa napisał:
Przeglądając ostatnio stronę Pana Dakowskiego, postanowiłam i ja napisać do niego maila. (...)

Napisałam co można powyżej przczytać i chciałam teraz zamieścić odpowiedź jaką otrzymałam. Każdy sobie może sam odpowiedzieć, co to jest za człowiek, dla mnie dziwak to za mało powiedziane. Człowiek wykształcony powinien się odnieść do zarzucanych mu faktów, a oto odpowiedź:
Cytat:
Laudetur Iesus Christus!
Droga Pani!
proszę przeczytać moje "Wsie swiatyje" i "Stan świata", jest na stronie pod "Kościół". Tam moje poglady.

Z ks. Bartnikiem, ani różnymi innymi "interpretacjami" nie polemizuję.
Choć - z niejakim Ciechanowiczem - owszem, na temat "Golgoty masońskiej'.
pozdrawiam

Mirosław Dakowski

Na tę odpowiedź odpisałam tak:

> Laudetur Iesus Christus!

In aeternum!

> Droga Pani!

Drogi Panie!

> proszę przeczytać moje "Wsie swiatyje" i "Stan świata", jest na
> stronie pod "Kościół". Tam moje poglady.

Proszę Pana, przeczytałam to, ale nie rozumiem co mi Pan przez to chciał powiedzieć. Krucjata Różańcowa wcale mi nie jest obca, uczestniczę w niej nie pierwszy raz, ale w tym co mi Pan polecił przeczytać, z uporem pan pisze: "(...) czy przeprowadzić Intronizację Chrystusa na Króla Polski. " Ja od pana nic nie wymagam, ale proszę spojrzeć na to wszysto raz jeszcze i zrewidować swoje poglądy, które są sprzeczne z nauką Koscioła katolickiego.

> Z ks. Bartnikiem, ani różnymi innymi "interpretacjami" nie
> polemizuję.

Nie wiem jak mam rozumieć tę Pana wypowiedź. Nie czuję się tu jakąś inną "interpretacją" Ale pominę to milczeniem. Wrócę do tego co Pan tak propaguje, a mianowicie, do ks. Kiersztyna. Ks. Kiersztyn buduje wokół siebie destrukcyjną sektę z proroctwami na zamówienie, osobiście znam te osoby i wiem co one mówią,, ks. Kiersztyn propaguje Medjugorje i nie wiem jak w Pana przypadku popieranie tej linii można łączyć z poglądami bliskimi Bractwu?. Czy mógłby mi Pan to wyjaśnić, bo normalnie jest to rzecz niepojęta. Choćby Medjugorje. Ks. Stehlin pisze, że fałszywe objawienie, a ks. Kiersztyn popiera. To nie jest mała różnica.!
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)