Forum Kościół Rzymskokatolicki Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Nowe Orędzia 'Ostrzeżenie' Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32666 Przeczytał: 62 tematy

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 14:00, 06 Cze 2012 Powrót do góry

luk1407 napisał:
jakiego sekciarstwa, bo nie rozumiem ?

Ja czekam na powrót Jezusa w Chwale na ziemie

i to jest zapowiadane w tych orędziach

Szanowny Panie, pierwsze to nie Jezusa - bo to nie pana kumpel z podwórka, tylko z szacunkiem, Pana Jezusa - to nasz Zbawiciel! Oczywiście w modlitwach wielokroć jest sam zwrot Jezus, np. "O Jezu Boski Odkupicielu .... " i tego nie kwestionujemy, ale jeżeli o same zwroty to dla nas jest Pan Jezus.

Pyta pan jakiego sekciarstwa? Przecież powyżej nie raz się wypowiedziałam i inni też. Co to za "orędzia" i "przekazy"? Od kogo to jest? Pan pewny że to z Nieba? Szatan bo bestia bardzo inteligentna i obserwując świat i wykorzystując naszą naiwność, będzie wiele przepowiadał, przyszłości on nie zna, tylko sobie kalkuluje.

luk1407 napisał:
jaka jest tutaj niezgodność z naszą wiarą katolicką ?

Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi.
I w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego;
który się począł z Ducha Świętego;
narodził się z Maryi Panny;
umęczon pod pontskim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion;
zstąpił do piekłów, trzeciego dnia zmartwychwstał;
wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga Ojca wszechmogącego;
stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych.

Wierzę w Ducha Świętego;
święty Kościół powszechny, Świętych obcowanie;
grzechów odpuszczenie;
ciała zmartwychwstanie;
żywot wieczny.

Amen.

A gdzie my kwestionujemy nasze wyznanie wiary? My w te "orędzia" na tej stronie nie wierzymy i tego nie polecamy tu, a pan jak będzie z uporem maniaka się upierał nam to tu głosić, to niestety pożegnamy się.
Zobacz profil autora
Kubaturus
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 218 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 6:06, 19 Cze 2012 Powrót do góry

Ciekaw jestem państwa zdania na ten temat. Może państwo już mają jakąś opinię, albo gdzieś się pojawiła?

Ksiądz Adam Skwarczyński (Ivan Novotny, ksiądz Jerzy Nemo) – LIST DO „ZIEMSKICH ANIOŁÓW KRAWĘDZI” cz. I i II

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Tutaj też chyba Intronizacja na Króla Polski?!


Ostatnio zmieniony przez Kubaturus dnia Wto 6:07, 19 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
stefan
Moderator


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1358 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:17, 20 Cze 2012 Powrót do góry

Wg mnie ks. Skwarczyński jako jeden z "zawodowych wizjonerów" pragnie wzbudzić zainteresowanie swoimi "orędziami" i podobnymi "przekazami". Zawsze znajdzie się grupa której takie fantasmagorie będą odpowiadały.
Ks. Skwarczyński publikuje swe teksty nie od dziś. Poniżej jeden z lepszych z 2007 roku, który wiele wyjaśni co do stanu psychicznego ks. Skwarczyńskiego.

Wielkie Oczyszczenie Świata zbliża się…?
„Jest we drzwiach” – przekonują mnie moi znajomi z różnych stron, dzieląc się swoimi przeżyciami i duchowym doświadczeniem. Nie chcę z otrzymanych fragmencików sklejać jednego obrazu i poddawać go własnej interpretacji, lecz pozostawiam to Wam, Czytelnicy mojego listu.

Poważnie traktuję zapowiedź rolnika spod Drelowa, który odwiedził mnie wiosną ubiegłego roku. Oto ona: „W tym roku czeka nas wielka susza, ale przyszły rok będzie wprost tragiczny”. Niech Pan spojrzy – odpowiedziałem wtedy – jak wszystko pięknie rośnie i kwitnie, na brak wody nie możemy narzekać… „Nie wiem, jak to się stanie, ale jestem pewien, że to co słyszałem, sprawdzi się” – odpowiedział. Można więc przypuszczać, że i w bieżącym roku się sprawdzi.

Osoba, otrzymująca od Pana Jezusa obrazy i słowa (są wydane w książce), na jesieni ub. roku mówiła o konieczności robienia zapasów w postaci kiszonek warzywnych w słoikach, gdyż zbliża się okres głodu. Inna, ciesząca się darem rozmów z Panem Jezusem, zapytała Go, czy dobrze podzieliła swój majątek pomiędzy dzieci (nierówno). Odpowiedział jej: „To już nie ma żadnego znaczenia, gdyż będzie wojna”.

Młodej małżonce i matce z Pomorza Bóg objawił, jak mi dziś powiedziała przez telefon, jej przyszłe życie (obecnie bardzo skomplikowane). M.in. pokazał okres tak strasznego głodu i zimna, nadto jakiegoś zagrożenia, że wolałaby nie żyć. Myśli teraz o jak najcieplejszej kurtce na lato. Usłyszała jednak, że jej osobiste (duchowe) problemy niedługo się skończą: „W grudniu wszystko z ciebie opadnie”. Pytała mnie, czy, jeśli chodzi o grudzień, może się spodziewać „Ostrzeżenia”, czyli zapowiadanego sądu Bożego nad każdym człowiekiem.

Wreszcie świadectwo kilku osób z okolic Terespola, oparte na kontaktach z Aniołem Stróżem i z duszami bliskich zmarłych. Otrzymałem je telefonicznie 24 i 26 marca. Zmarła matka dwukrotnie ostrzega swoją córkę, by nie sadziła ziemniaków, bo się zmarnują – urosną na paznokieć. Inni zmarli: trzeba zbierać dzieci do domu, bo idą bardzo ciężkie czasy, a czasu zostało niewiele; rozdaj świece; będzie płacz i zgrzytanie zębów (i to gorsze, niż w czasie II wojny światowej); wisi nad wami czarna chmura; (powtarzane:) szykujcie ciepłe ubranie. Wizja, którą miała jedna z tych osób: ziemia spustoszona, a na niej las krzyży. Anioł Stróż: gdy usłyszysz w powietrzu szum, uciekaj na piętro; szykuj futro, chleb, wodę, dokumenty; nie pierz firanek na Święta, lecz złóż je i schowaj do pralki – niedługo musiałabyś prać je po raz drugi.

Jak już wyżej stwierdziłem, nie wypowiadam się na temat ogólnego obrazu, jaki daje się „posklejać” z poruszonych świadectw. Mogę tylko dodać, że na pytanie, skierowane do Pana Jezusa, czy powinienem poważnie traktować otrzymane wieści, otrzymałem odpowiedź TAK. Chociaż więc już nie jeden raz zaczynałem robić zapasy i skorzystały z nich mole albo inne (trochę większe) zwierzęta, jednak i tym razem mam zamiar pomyśleć o trwałej żywności, środkach czystości i opatrunkowych, świecach, opale (na lato!) itp. rzeczach. I to tym gorliwiej, że wśród przyszłych wydarzeń, ukazanych mi jako dziecku, była i straszliwa czarna ciemność, nasuwająca się w wiosenne (chyba) południe od wschodu na całe niebo. Po jej nadejściu panowała na ziemi gorzej niż żałobna, strasznie przygnębiająca atmosfera.

By to, co wyżej napisałem, nie wprowadziło „żałobnego” nastroju w miejsce świątecznej radości, która powinna teraz panować wśród nas i w naszych sercach – dodam jeszcze: całujmy z miłością i wdzięcznością rękę naszego Pana zarówno wtedy gdy głaszcze, jak i wtedy gdy przystępuje do wymierzenia kary. Nie będzie to nigdy kara „mszcząca”, lecz tylko poprawcza. A gdy mamy szansę się do niej przygotować, możemy to uznać za dar Boży dla nas i dla naszego otoczenia.

Pan Jezus występował dotychczas w naszej obronie jak ogrodnik z przypowieści, opiekujący się drzewem nieurodzajnym, nie może jednak czynić tego bez końca. I oto może po raz ostatni odpowiedział swemu Ojcu: „Panie, jeszcze na ten rok je pozostaw; ja okopię je i obłożę nawozem, może wyda owoc. A jeśli nie, w przyszłości możesz je wyciąć” (Łk 13, 6-9). Możliwe, że losy tej (niedalekiej) „przyszłości” teraz się właśnie ważą… Dopóki nie nadeszła, nawracajmy się, zamiast ulegać panice i opuszczać ręce. Liczy się każdy dzień i każda godzina w naszej wędrówce przez ziemię do Nieba.

Niech Miłosierny Bóg błogosławi wszystkim, którzy pragną wydać godne owoce nawrócenia.

R., 29 III 2007 r. A.S.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32666 Przeczytał: 62 tematy

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 21:20, 20 Cze 2012 Powrót do góry

Kubaturus napisał:
Ciekaw jestem państwa zdania na ten temat. Może państwo już mają jakąś opinię, albo gdzieś się pojawiła?

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

Tutaj też chyba Intronizacja na Króla Polski?!

Tak! to są strony "jarmarku rozmaitości" Różne, różniste "wizje" i "objawienia" Wszystko tam jest wymieszane i naprawdę trzeba mieć sporą wiedzę, żeby to potrafić rozdzielić, co jest zdrową nauką katolicką, a co urojeniem "wizjonerów" - bo przecież ten ks. Skwarczyński daje też swoją korektę i adjustację teologiczną pewnemu "wizjonerowi", który się podpisuje "ADAM-CZŁOWIEK", ma swoją stronę i to wszystko z tych swoich wizji zamieszcza. Np. tu z lutego jest o objawieniach amsterdamskich, o Pani Wszystkich Narodów:
(...)
[link widoczny dla zalogowanych]

... jest o tym krytycznie na frondzie napisane i my to też tu mamy od dawna:
(...)
http://www.traditia.fora.pl/medjugorie-vassula-ryden-i-inne-falszywe-objawienia-i-wizje,46/objawienia-maryi-jako-pani-wszystkich-narodow,1996.html

Ludzie chodzą po różnych stronach, czytają bo szukają duchowości, głębszego sensu, pogłębienia wiary i wielki szacunek dla ludzi, którzy szczerze szukają, ale ... czytając takie "kogle-mogle" to nie wiem i mam wątpliwości, czy ich wiara się pogłębia, czy raczej drżą ze strachu i czy nie robią im właśnie tacy księża krzywdy duchowej.

Jeszcze się wycwanili i podają taką informację:
"Wiara w prywatne orędzia nie jest obowiązkiem, a publikujący je nie zamierza uprzedzać osądu kompetentnych władz kościelnych."
To po co to publikują? jak np. o tych objawieniach amsterdamskich kościół się wypowiedział i nie uznał ich. Ale ... jest wiele innych "wizji", "orędzi" nie do przyjęcia.

I oni tak nawzajem się linkują i jeszcze inną taką stroną jest ta strona:

[link widoczny dla zalogowanych]

(...)

... gdzie zamieszczone są orędzia Anioła Stróża Polski, który sam się przedstawił jako „Anioł Ave”.

I jak się nie pogubić w gąszczu tych wszystkich wizji i objawień?

A jeszcze i takie listy rozsyłają, o czym nam tu napisał p. tomas331:
http://www.traditia.fora.pl/uwagi-opinie-ogloszenia,17/ostrzezenie-dla-swiata-list-rozsylany-mailowo,8106.html

Ale to nie tylko ten jeden ksiądz tym się zajmuje, bo jest ich więcej. Obecne czasy w jakich żyjemy, nie są lekkie i łatwe, kryzys ekonomiczny, moralny, kryzys wiary, a i może wielka apostazja, i to jest czas, że szatan to wykorzystuje mnożąc różne fałszywe objawienia i wizje, które z kolei inni wykorzystują.


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Śro 22:36, 02 Mar 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
cfc004
Użytkownik


Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 2 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:22, 18 Lip 2012 Powrót do góry

Teresa napisał:
Pyta pan jakiego sekciarstwa? Przecież powyżej nie raz się wypowiedziałam i inni też. Co to za "orędzia" i "przekazy"? Od kogo to jest? Pan pewny że to z Nieba? Szatan bo bestia bardzo inteligentna i obserwując świat i wykorzystując naszą naiwność, będzie wiele przepowiadał, przyszłości on nie zna, tylko sobie kalkuluje.


Te orędzia wzywają do nawrócenia, do odmawiania modlitw za grzeszników i do jak częstszego korzystania z sakramentów: Eucharystii i Spowiedzi. Czy Szatan by do tego wzywał? Oczywiście, że nie. No ale Pana Jezusa gdy chodził po ziemi też oskarżano o to, że wyrzucał demony z ludzi mocą Szatana.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32666 Przeczytał: 62 tematy

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 20:56, 18 Lip 2012 Powrót do góry

cfc004 napisał:
Teresa napisał:
Pyta pan jakiego sekciarstwa? Przecież powyżej nie raz się wypowiedziałam i inni też. Co to za "orędzia" i "przekazy"? Od kogo to jest? Pan pewny że to z Nieba? Szatan bo bestia bardzo inteligentna i obserwując świat i wykorzystując naszą naiwność, będzie wiele przepowiadał, przyszłości on nie zna, tylko sobie kalkuluje.


Te orędzia wzywają do nawrócenia, do odmawiania modlitw za grzeszników i do jak częstszego korzystania z sakramentów: Eucharystii i Spowiedzi. Czy Szatan by do tego wzywał? Oczywiście, że nie. No ale Pana Jezusa gdy chodził po ziemi też oskarżano o to, że wyrzucał demony z ludzi mocą Szatana.

A dlaczego nie? Szatan bo bestia bardzo inteligentna! Ks. Józef Warszawski SI w swojej książce "Garabandal. Objawienie Boże czy mamienie szatańskie?" - też stawia takie pytania:

"(...) Dlaczego oprócz akcji zwodniczej dokonał całego szeregu czynności na pierwszy rzut oka całkowicie dobrych? Dlaczego np. rozpoczął uczenie dzieci pacierza, pobożnego żegnania się znakiem krzyża św. i odmawiania różańca? Dlaczego nakłaniał je, a poprzez nie przybyłe na miejsce zjawisk tłumy, do spełniania uczynków pokutnych i przystępowania do sakramentów św.? Dlaczego wreszcie dopuścił do tak wygrywających uczucia katolickie faktów, jak chrzest Żydówki, nawrócenie z protestantyzmu na katolicyzm, zerwanie z życiem czysto świeckim i poświęcenie się na wyłączną służbę Bogu w seminariach czy zakonach? (...)"

... i odpowiada na nie:

http://www.traditia.fora.pl/ciekawe-ksiazki-i-multimedia,9/garabandal-objawienie-boze-czy-mamienie-szatanskie,480.html
Zobacz profil autora
luk1407
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012
Posty: 7 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 23:39, 02 Sie 2012 Powrót do góry

faryzeusze też nie wierzyli
Zobacz profil autora
Kubaturus
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 218 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 8:35, 03 Sie 2012 Powrót do góry

Dlatego pana panie luk1407 ostrzegamy, proszę nie być jak faryzeusze i nam uwierzyć- te orędzia to kity i ściemy. Ciekawostki dla ciekawskich.

A skoro w Apokalipsie jest wszystko napisane, to po co jeszcze tego bronić, jeśli to Prawda- a widać, że zwodzenie- sama się obroni!
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32666 Przeczytał: 62 tematy

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 10:12, 03 Sie 2012 Powrót do góry

No cóż ... p. "luk1407" wsiąkł w to, jak woda w gąbkę, zdrowa nauka go nie interesuje, tylko te różne "wizje", "proroctwa" i roznosi to po całym necie gdzie się tylko da. Tu to sporo mu zostało wytłumaczone, ale on tego nie przyjmuje, no trudno! Widziałam to np. na frondzie, ale nie będę linkować Smile

Tu mamy wiarygodne i pewne ostrzeżenie:

2 List do Tesaloniczan

Okoliczności powtórnego przyjścia Chrystusa

2
1 W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia się wokół Niego, prosimy was, bracia, 2 abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha1, bądź przez mowę1, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. 3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo2 i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia2, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć3, tak że zasiądzie w świątyni Boga3 dowodząc, że sam jest Bogiem. 5 Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? 6 4 Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. 7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów6, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu7, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.
Zobacz profil autora
luk1407
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012
Posty: 7 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 21:56, 22 Sie 2012 Powrót do góry

Bóg przemawia do ludzi poprzez Proroków, robił to zawszę

również robi to w tych czasach, świadczą o tym liczne objawienia uznane oficjalnie przez Kościół Katolicki

Fatima, objawienia św. Faustyny

każdy wizjoner na początku spotykał się z wyszydzaniem, był oskarżany o herezje, posądzany o choroby psychiczne, nawet opętanie,

a jednak z czasem te objawienia zastawały uznane

nawet sam Pan Jezus był posądzany że uzdrawia mocą belzebuba

polecam wszystkim tym, którzy tak zaciekle krytykują te orędzia zastanowić się przynajmniej przez chwile

jak Wy byście się zachowali w czasach Jezusa Chrystusa? Czy jeżeli by przyszedł na ziemie, dzisiaj, tak jak 2000 lat temu, nie zachowali byście się jak ci faryzeusze i uczeni w Piśmie ?

Posługujesz się cytatami z Pisma Świętego, czy również nie jest w nim napisane że mamy badać duchy ?

Umiłowani, nie dowierzajcie kazdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy sa z
Boga, gdyz wielu fałszywych proroków pojawiło sie na swiecie.
1 J 4,02 Po tym poznajecie Ducha Bozego: kazdy duch, który uznaje, ze Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga.
1 J 4,03 Kazdy zas duch, który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; i to jest duch Antychrysta,
który - jak słyszeliscie - nadchodzi i juz teraz przebywa na swiecie.


Ostatnio zmieniony przez luk1407 dnia Śro 22:05, 22 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32666 Przeczytał: 62 tematy

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 22:10, 22 Sie 2012 Powrót do góry

luk1407 napisał:
(...)
jak Wy byście się zachowali w czasach Jezusa Chrystusa? Czy jeżeli by przyszedł na ziemie, dzisiaj, tak jak 2000 lat temu, nie zachowali byście się jak ci faryzeusze i uczeni w Piśmie ?

Posługujesz się cytatami z Pisma Świętego, czy również nie jest w nim napisane że mamy badać duchy ?

Formą obowiązującą zwracania się tu do siebie jest Pani/Pan/Państwo --> Regulamin. Ostrzegam po raz ostatni! Proszę poczytać tu:

http://www.traditia.fora.pl/medjugorie-vassula-ryden-i-inne-falszywe-objawienia-i-wizje,46/maria-prorokini-z-irlandii,8369.html
Zobacz profil autora
Avensis
Użytkownik


Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 40 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 18:29, 23 Sie 2012 Powrót do góry

Panie luk proponuję zapoznać się z tym:

Cytat:
Za fałszywe należy uważać wszelkie objawienie prywatne, stojące w sprzeczności z jakąś prawdą wiary (Tanquerey, Zarys teologii ascetycznej i mistycznej nr 1501, wyd. WAM, Kraków 1949). Zatem gdyby została nam objawiona jakaś rzecz nowa albo inna w dziedzinie wiary, nie powinniśmy jej przyjmować w żaden sposób, nawet gdybyśmy byli pewni, że ten, który nam ją przedstawia jest aniołem z Nieba.Tak mówi św. Paweł (Gal. 1,osiem) (św. Jan od Krzyża, Wejście na Górę Karmel ks. 2, rozdz. 27, nr 3).

Jak dla mnie to wygląda jakby zostało napisane dla tej konkretnej ,,wizjonerki", która przecież obwołała się aniołem i do tego głosi herezje całkowicie niezgodne z Pismem Świętym i Kościołem Katolickim.

Również proponuję tym razem rzetelnie zapoznać się z tym:

[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
luk1407
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012
Posty: 7 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 21:41, 27 Sie 2012 Powrót do góry

Objawienia które otrzymuje wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia nie stoją w sprzeczności ani niczego nie zmieniają

św. Paweł ostrzegał, że jeżeli ktoś by głosił inną Ewangelie, to chodź by był aniołem z Nieba nie powinniśmy jej przyjmować

ale tutaj nie jest głoszona inna Ewangelia

objawienia które otrzymuje ta wizjonerka

- informują nas że nauki Jezusa Chrystusa są cały czas aktualne, jesteśmy w nich zachęcani do czytania Pisma Świętego
- jesteśmy informowani o tym że to właśnie Kościół Katolicki jest jedynym prawdziwym Kościołem i to jemu mamy ufać
- jesteśmy zachęcani do uczestnictwa we mszy św. i przyjmowaniu sakramentów


a oprócz tego zawierają ważne proroctwa dotyczące czasów ostatecznych


Ostatnio zmieniony przez luk1407 dnia Pon 21:41, 27 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32666 Przeczytał: 62 tematy

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 21:47, 27 Sie 2012 Powrót do góry

luk1407 napisał:
Objawienia które otrzymuje wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia nie stoją w sprzeczności ani niczego nie zmieniają
(...)

A ja powtarzam, proszę przeczytać! ten watek:

Maria ,,prorokini" z Irlandii

(...)

http://www.traditia.fora.pl/medjugorie-vassula-ryden-i-inne-falszywe-objawienia-i-wizje,46/maria-prorokini-z-irlandii,8369.html
Zobacz profil autora
Elzbieta58
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 17 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: wielkopolska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 11:33, 13 Lut 2015 Powrót do góry

Czytalam rowniez przerozne "proroctwa"
Dziekuje Pani Tereso za obszerne i dokladne wyjasnienia.
Od dnia dzisiejszego liczy sie dla mnie tylko Pismo Swiete,tam jest
zawarte wszystko co nam potrzebne do zbawienia duszy.
I takiej rady udziele swoim bliskim.
Dziekuje Panu Bogu ze przyslal mnie na Forum Tradycji Katolickiej.
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)