Forum Kościół Rzymskokatolicki Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Konferencja: ''Do intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski'' Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 18:05, 20 Mar 2019 Powrót do góry

Konferencja: "Do intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski"

[link widoczny dla zalogowanych]

Katoliccy tradycjonaliści, natankowcy, kiersztynowcy, Panowie Krajscy debatowali w Warszawie na temat Intronizacji Chrystusa na Króla Polski.


[link widoczny dla zalogowanych]

A Pana Stanisława nie było w prelegentach czy gościach? Smile Wcześniej on prowadził sławetne kongresiki wespół z innymi. Pan Stanisław to Papież całego tego Królestwa Smile. Rolę ideologów przejmują Panowie Krajscy i nowy guru tego środowiska bp. Lenga, świątobliwy kapłan którego próbują wmanewrować w te swoje fanaberie.. Jak widać dalej powielają te majaki o Królu Polski, a ignoranci w temacie łykają to jak młode pelikany.

Ci wszyscy wymienieni oprócz prelegentów to wcześniejsi prelegenci - choć nie wszyscy zostali wymienieni - na tych sławetnych kongresikach ogłaszania Chrystusa Króla na Króla Polski. To niezawodny elektorat, po części tylko osierocony. Królestwo tuż, tuż i nadworny poeta znanego Stowarzyszenia od śp. ks. Kiersztyna p. Kazimierz Węgrzyn: (dla wspomnienia jedno zdjęcie z jednego z kongresów).


Image

Poświęciłam temu zagadnieniu wiele czasu, zdrowia i nerwów. Ta koncepcja ogłaszania Pana Jezusa na Króla Polski, nie ma nic wspólnego z nauczaniem Kościoła. Bez względu na to jaki podręcznik teologii przeczytasz nigdzie nie znajdziesz potwierdzenia dla tej koncepcji. Zatem lepiej trzymać się od tego z daleka.

Pisanie PRAWDY to nie plucie, to jest jedna wielka hucpa od lat. To ośmieszanie naszej wiary. Nie oszukujmy się. To było tylko po to, aby dwaj politycy sobie zaistnieli przed wyborami. I świta "prawicowych" dziennikarzy i łowców masonów miała cel swojego istnienia.

A to że jest kryzys, to ani pan Winnicki, ani pan Braun czy inni tego nie naprawią. I tu pies pogrzebany, jakby tak gorliwie robili to co Kościół naucza, to być może i ludzie byli by inni i więcej łask by spłynęło.

Czy ktoś uważa, że przygną Boga do swoich celów? Proszę pamiętać, że wszystko jest albo z Woli albo dopustu Bożego i jest jeszcze takie coś jak Opatrzność Boża.


Jestem daleka od wyszydzania kogokolwiek i forsowania mojego "ja". Najpierw należałoby organizatorkę tego Kongresu uświadomić, wystarczy posłuchać co ona mówi , a kto zna sprawę od lat, to wie w czym tu problem. Proszę zapamiętać, że Intronizacja w nauce Kościoła pojawia się tylko w kontekście NSPJ. Kto ma z tym problem niech sięgnie do encyklik papieskich. Ani to nie jest polityka w dobrym stylu, ani zdrowa nauka katolicka.

Dla wszystkich co robią "wrrrr" na moje komentarze, to powiem tyle, że ignorancja jest szkodliwa i proszę poznać katolicką naukę i nie opowiadać się za tak niepoprawną interpretacją, albo inaczej jeszcze powiem za takim upolitycznieniem wiary, bo i ks. Guz przestrzegł na tym Kongresie, a i dużo wcześniej też i nie raz to robił. Jest to sprowadzanie królowania Jezusa do jednorazowego aktu intronizacji, który miałby rozwiązać wszystkie problemy.

Ks. Guz wcześniej był na dwóch kongresach, ale nic jego wykłady nie zmieniły, bo nadal to samo gadają "intronizatorzy", chociaż przy okazji innego wywiadu troszkę wspomniał:

Ks. prof Tadeusz Guz pozamiatał!

"intronizacja stara jak świat"
- proszę posłuchać:

[link widoczny dla zalogowanych]
Z tego ostatniego Kongresu od tego miejsca posłuchać co ks. Guz mówi, serdecznie przestrzega przed takim tytułem

https://www.youtube.com/watch?v=q7uWuVP4YBA&feature=youtu.be&t=1190


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Sob 23:15, 30 Lis 2019, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 18:05, 20 Mar 2019 Powrót do góry

To jedna wielka hucpa! Główną organizatorką była pani Krystyna Kiwacz z Chicago, wcześniej bardzo współpracująca z wcześniejszymi kongresami ogłaszania Chrystusa Króla na Króla Polski.

Poniżej jeden zrzut dla przypomnienia z IV Kongresu, gdzie widzimy panią Krystynę Kiwacz z panem Papieżem - ta pani w środku (poniżej zrzut)


[link widoczny dla zalogowanych]

Z kolei ten obraz tak wyeksponowany z przodu (na tym obecnym teraz Kongresie) to "Jezus Chrystus Król Polski" obraz Polonii amerykańskiej z Chicago. Poniżej ten z przodu obok obrazu Matki Bożej Częstochowskiej:

[link widoczny dla zalogowanych]

W berle Pana Jezusa umieszczona jest nowa flaga Polski. Taka flaga będzie obowiązywać po oczyszczeniu, o ile dokonamy aktu Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski zgodnie z Jego życzeniem objawionym S.B. Rozalii Celak - tak piszą na róznycj swoich stronach, a i ta pani Kiwacz na nagraniu z ostatniego Kongresu powołuje się na Rozalię Celakównę.:

W tym miejscu powołuje się na sł. B. Rozalię Celakównę:

https://youtu.be/ahl6oNCOcJo?t=813

... co jest wierutnym kłamstwem powoływać się na S.B. Rozalię Celak. Wypadałoby najpierw u źródeł poznać przesłanie Rozalii.

... a tu całe nagranie występu tej pani:

https://youtu.be/40v032fAqP8?t=1232


O tym obrazie jak powstał, dwa lata temu pisałam, jest też nagranie rozmowy z panią Krystyną Kiwacz, w tym wątku:

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-sl-b-rozalii-celakowny,99/obraz-jezus-krol-polski,14985.html#73101
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 18:06, 20 Mar 2019 Powrót do góry

Dobrze, że to tylko w Polsce był ks. Kiersztyn i jego uczniowie naśladowcy, bo gdzie indziej można zobaczyć i poczytać zdrową naukę.

Jezus jest Królem rodziny poprzez Boże pragnienie i wyjście człowiekowi na przeciw. Ale On, chce być naszym Królem przede wszystkim poprzez nasz własny wybór i decyzję. Intronizacja jest czymś więcej niż tylko poświęceniem obrazu lub figurki przedstawiających Najświętsze Serce Jezusa, lub też zwyczajnym poświęceniem się rodziny Sercu Jezusa. Ona jest DROGĄ ŻYCIA; przymierzem miłości z samym Panem Bogiem. Intronizacja Serca Jezusa jest uznaniem królewskiej mocy i władzy Jezusa Chrystusa wobec rodzin, które decydują się żyć w zjednoczeniu z Jego Sercem dzięki miłości, łasce i posłuszeństwu wobec Jego Przykazań. W ten sposób dokonana i przeżywana Intronizacja przynosi niezliczone łaski i błogosławieństwo dla rodziny i osób indywidualnych, uświęca je, a przez nie uświęca i przemienia społeczeństwo.

[link widoczny dla zalogowanych]

Każdy z pięciu papieży, którzy panowali w okresie życia Ojca Mateo wyraził pełną aprobatę i błogosławieństwo pracy: Święty Pius X, Benedykt XV, Pius XI, Pius XII i Jan XXIII.


Królestwo Jezusa Chrystusa nie potrzebuje uspołeczniania, ma być powszechne.

Michael Davies w swojej książce "The Reign of Christ the King" - "Panowanie Chrystusa Króla ... w życiu publicznym i prywatnym"

[link widoczny dla zalogowanych]

... pisał, że zanim będzie panowanie Chrystusa Króla w społeczeństwie, musi panować w sercu. Oznacza to, że musimy uznać i poświęcić się Chrystusowi, a konkretnie oddać się Najświętszemu Sercu. Papieże też jednogłośnie pisali, że nabożeństwo i poświęcenie się Najświętszemu Sercu jest najdoskonalszym przygotowaniem i sposobem na potwierdzenie królowania Chrystusa Króla w rodzinie, państwie i świecie.

A co się obserwuje od lat? ano bezustanne forsowanie ogłaszania Chrystusa Króla na Króla Polski i chcą Osobę, nie organ Serce.

[link widoczny dla zalogowanych]

To jest postępowanie jansenistów, którzy zadali wielki cios zwalczając kult Najświętszego Serca Jezusa na całe 200 lat! Następnie cześć Bożego Serca tłumiła reformacja luterska. W okresie Soboru Watykańskiego II kult Najświętszego Serca Jezusa też znalazł się w pewnym kryzysie. W znacznym stopniu zapomniano o kulcie Serca Jezusa. W czasie obrad soborowych nie zwrócono na ten problem większej uwagi, a także nie został uwzględniony w dokumentach soborowych. Wprawdzie sobór mówi, że w kulcie kościelnym jest miejsce dla różnych nabożeństw, ale wprost nie wymienia żadnego konkretnego nabożeństwa praktykowanego w Kościele. Oczywiście, sobór ma na myśli tradycyjne nabożeństwa, ale brak wskazania na któreś z nich sprawił, że szybko zapomniano o bardzo wielu, w znacznym stopniu o kulcie Serca Jezusa.

I być może propagowany chory ekumenizm był powodem wyparcia tego kultu NSPJ, a w to miejsce weszły o podłożu protestanckim różne ruchy charyzmatyczne.

Z drugiej strony, ogromne politykierstwo i partyjniactwo z wypaczaniem nauki Kościoła.


Ks. Robert Mäder w jednej ze swoich książek: "Chrystus Wielki Monarcha" napisał: "Przywrócenie powszechnego Królestwa Chrystusowego jest dziełem Boga, a nie dziełem ludzkim. Należy zatem przyjście jego przygotować więcej modlitwą niż książką i wykładem. Flectamus genua! Zegnijmy kolana! Złóżmy ręce do modlitwy! Oczy i serce wznieśmy do Ducha Świętego, by zstąpił na nas jak w dzień swego Zesłania, by zapanował Chrystus. Przez Maryję do jednego Boga, do jednego Króla i Pana, do jednego mistycznego ciała Kościoła"
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 18:07, 20 Mar 2019 Powrót do góry

A z drugiej strony widać, że coś to całe towarzystwo które wcześniej tak bardzo współpracowało ze sobą, to łódzkie Radio Chrystusa Króla Polski z
panią Krystyną Kiwacz z Chicago, podzieliło się, bo przed tą Konferencją w Warszawie, Ci z Łodzi wydali swoje oświadczenie:


[link widoczny dla zalogowanych]

Smile i widzę że już nie piszą Radio Chrystusa Króla Polski, tylko Radio Chrystusa Króla z Łodzi.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 23:01, 20 Mar 2019 Powrót do góry

Można czytać też tu:

Konferencja: "Do intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski"
(...)
[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 21:48, 24 Mar 2019 Powrót do góry

Można tez czytać tu:

Intronizacja - fakty i mity cz. 2 doc.

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 15:35, 02 Kwi 2019, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 11:36, 03 Cze 2019 Powrót do góry

Linki do wszystkich opracowań:


1 link:

[link widoczny dla zalogowanych]


2 link:

[link widoczny dla zalogowanych]


W całości opracowanie:

[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32656 Przeczytał: 55 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 17:10, 18 Wrz 2020 Powrót do góry

Teresa napisał:
To jedna wielka hucpa! Główną organizatorką była pani Krystyna Kiwacz z Chicago, wcześniej bardzo współpracująca z wcześniejszymi kongresami ogłaszania Chrystusa Króla na Króla Polski.

Poniżej jeden zrzut dla przypomnienia z IV Kongresu, gdzie widzimy panią Krystynę Kiwacz z panem Papieżem - ta pani w środku (poniżej zrzut)


[link widoczny dla zalogowanych]

Z kolei ten obraz tak wyeksponowany z przodu (na tym obecnym teraz Kongresie) to "Jezus Chrystus Król Polski" obraz Polonii amerykańskiej z Chicago. Poniżej ten z przodu obok obrazu Matki Bożej Częstochowskiej:

[link widoczny dla zalogowanych]

W berle Pana Jezusa umieszczona jest nowa flaga Polski. Taka flaga będzie obowiązywać po oczyszczeniu, o ile dokonamy aktu Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski zgodnie z Jego życzeniem objawionym S.B. Rozalii Celak - tak piszą na róznycj swoich stronach, a i ta pani Kiwacz na nagraniu z ostatniego Kongresu powołuje się na Rozalię Celakównę.:

W tym miejscu powołuje się na sł. B. Rozalię Celakównę:

https://youtu.be/ahl6oNCOcJo?t=813

... co jest wierutnym kłamstwem powoływać się na S.B. Rozalię Celak. Wypadałoby najpierw u źródeł poznać przesłanie Rozalii.

... a tu całe nagranie występu tej pani:

https://youtu.be/40v032fAqP8?t=1232


O tym obrazie jak powstał, dwa lata temu pisałam, jest też nagranie rozmowy z panią Krystyną Kiwacz, w tym wątku:

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-sl-b-rozalii-celakowny,99/obraz-jezus-krol-polski,14985.html#73101

Sekciarstwo dalej w akcji, pani Krystyna Kiwacz w nowej odsłonie!

https://youtu.be/vwG3JHKL65I?t=81

Żałosne to! Tyle nauk otrzymali, wyjaśnień i jakby grochem o ścianę. Teraz bilboardy z obrazem z "wizji"
Rolling Eyes
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)