Forum Kościół Rzymskokatolicki Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Sekta w praktyce? - Mieczysława Kordas Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
bratek
Użytkownik


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 147 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:46, 23 Lut 2010 Powrót do góry

Przyszedł czas na owoce działalności ks Natanka i innych!

[link widoczny dla zalogowanych] (strona główna)

[link widoczny dla zalogowanych]

Poniższy tekst z dzienniczka grudzień 2009, troszkę poniżej strony, zaczyna sie od tych słów co tu cytuję stąd:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

"Oto relacja osoby oddanej Panu Bogu i głosząca wśród ludzi, aby walczyli w różny sposób o to, żeby Apostołowie Pana Jezusa z Prymasen na czele jak najszybciej dokonali oficjalnej Intronizacji Chrystusa na Króla Polski, która jest jedynym ratunkiem na utrzymanie pokoju w Polsce i na świecie.

Oto wymienia ona kilka kościołów w Warszawie, ponieważ tu mieszka, w których proboszczowie przyjmowali ich chętnie, ale byli i tacy, którzy wprost wyganiali ich z kościołów :

„W październiku działaliśmy w W-wie w Dekanacie Wolskim bylismy w pięciu parafiach. Księża przyjmowali te nasze materiały ale nie pozwalali na rozprowadzenie wśród ludzi, żądali pozwolenia kurii.
W listopadzie działaliśmy w Dekanacie Żoliborskim, tutaj byliśmy u pięciu proboszczów.

Jeden – przychylny, dwóch obojętnych a dwóch wrogo nastawionych do dzieła Intronizacji. Bardzo źle nas potraktowali, powiedzieli, że jesteśmy sektą. Byliśmy w kurii po pismo ale tu nas odtrącili. Kanclerz kurii powiedział, „że co ludzie powiedzą”. Najważniejsze jest: co Pan Jezus chce uczynić dla naszego narodu i jeżeli ksiądz na pierwszym miejscu stawia sprawy ludzkie a odrzuca sprawy Boże to znaczy, że ksiądz nie chce pełnić woli Bożej, a on po tych słowach na mnie wrzasnął i wygonił za drzwi. Drodzy kapłani na stanowiskach biskupów i kancelerzy – nie ładnie, Oj! Nie ładnie. Pan Jezus nigdy nikogo nie wyrzucił za drzwi.

Dla dzieła Intronizacji Jezusa Króla Polski pracuję już trzeci rok,i robię to co wydaje mi się za słuszne i skuteczne. Najpierw działaliśmy w lipcu i sierpniu w Częstochowie, później w Warszawie, od października do marca, co miesiąc kolejno przez dwie, trzy niedziele w czterech parafiach na Pradze Północ. W parafiach tych proboszczowie przyjęli nas z otwartym sercem, rozprowadzaliśmy po wszystkich Mszach Świętych materiały bezpłatne i inne, proboszczowie się włączali, zapowiadali nas, mówili kazania o Intronizacji, pisali w gazetkach parafialnych na stronach Internetowych parafii, przychodzili do nas, interesowali się. Nawet w jednej parafii zaprosili nas na śniadanie i obiad, byliśmy bardzo szczęśliwi, że rozszerza się misja jaką Pan Jezus przekazał dla Polski przez Rozalię Celakówną,

Oto kościoły gdzie byliśmy tak miło przyjęci:
1. Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa na Pradze Północ,
2. Chrystus Króla księży Pallotynów przy Dworcu Wschodnim
3. Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kpie
4. Św. Patryka na Wildze

W Parafii Bożego Ciała na Kamionku ks. proboszcz przyjął nasze materiały, ale nie pozwolił na wejście, mówił, ze będzie czekał na pozwolenie od biskupa, i jeśli biskup pozwoli, to on jak najbardziej nas przyjmie.

W parafiach: św.Jana i Pawła na Orliku, Narodzenia Pańskiego na Witolinie i Nawrócenia św.Pawła na Grochowie proboszczowie nas zignorowali i odepchnęli.

Po tej plejadzie sukcesów i porażek przenieśliśmy się na drugą stronę Wisły. W międzyczasie byłam dwa razy u naszego biskupa Diecezji Warszawsko- Praskiej - Hosera, ale bez odzewu, nie zajął żadnego stanowiska.

Po drugiej stronie Wisły zaczęliśmy od Krakowskiego Przedmieścia,tutaj byłam w Kościele św. Krzyża i w kościele sióstr Wizytek - obaj proboszczowie nie pozwolili nam na wejście do kościoła, podobnie było w kościele Seminaryjnym i św. Anny przy Placu Zamkowym.

Widząc co się dzieje, poszliśmy do władz miasta, ponieważ odkryliśmy, że tereny przy tych kościołach są własnością miasta, więc może oni mam pozwolą działać pod tymi kościołami, Jakie było nasze zdziwienie gdy władze miasta na wszystko co chcieliśmy nam pozwolili, wydali nam te pozwolenia na piśmie i zmniejszyli z racji tak wielkiej sprawy wszystkie opłaty o połowę, Mając pozwolenia działaliśmy pod tymi kościołami w kwietniu i maju zeszłego roku, mieliśmy transparenty :" JEZUS KRÓLEM POLSKI," stoły z materiałami, było duże zainteresowanie ludzi, rozdaliśmy dużo materiałów,

Idąc po tej linii szliśmy dalej w głąb Starego Miasta.
W czerwcu byliśmy pod Katedrą św. Jana Chrzciciela, kościołem Matki Bożej Łaskawej księży Jezuitów, Dominikanów o Paulinów na ul. Freta oraz na Nowych Mieście u Franciszkanów, św. Benona i Nawiedzenia NMP,

W czerwcu byliśmy też na uroczystościach papieskich i w Wilanowie, rozdaliśmy tysiące materiałów, Jednak były i przeszkody, najbardziej przeszkadzali nam księża z kościoła św. Anny.
Jak proboszcz spostrzegł się że jesteśmy pod kościołem, to ogłaszał po Mszach Św. żeby ludzie nas omijali obojętnie, bo jesteśmy jakąś prywatną sprawą i kościół św. Anny nie ma z nami nic wspólnego.

Przyjaźnie z nami rozmawiał pod kościołem jeden franciszkanin i dominikanin, poza tym żadnego zainteresowania ze strony kościoła nie było.

Pomyśleliśmy żeby rozdawać materiały pod kościołami, gdzie się da, krok po kroku we wszystkich parafiach Warszawy, nie pytając o zgodę proboszczów, po prostu zależy nam żeby jak najwięcej ludzi się z tymi materiałami zapoznało, ale proboszczów też nie omijamy, idziemy do nich jakby nigdy nic, wręczamy im do przeczytania nasze materiały z płytą DVD o Beskidzkiej Golgocie i jakie są ich reakcje, pisałam Ci Mieciu w ostatnim meilu,

Dlaczego o tym wszystkim piszę,napisałam Tobie Mieciu o tym wszystkim, żebyś miała orientację o tym co robimy w warszawie i żebyś co najważniejsze zapytała Pana Jezusa jak o co mamy robić dalej,Pan Jezus mówił dokładnie Apostołom, co mają robić, Poproś Mieciu żeby Pan Jezus powiedział i mnie, co On chce żebyśmy robili w tym dziele Intronizacji,czy chodzić po tych proboszczach, czy rozdawać ludziom obrazki pod kościołami, a może skupić się na czymś innym, jak tak to na czym? Tereska w Sochaczewie prowadzi grupy Intronizacyjne, już 6 grup na ponad 300 osób dokonało Intronizacji Jezusa Króla Polski na króla swojego życia, według siedmiodniowego Nabożeństwa Intronoizacyjnego.

Mieciu potrzebuje kierunków dalszej drogi i światła od Pana Jezusa, jest to dla mnie bardzo ważne, zapytaj proszę Mieciu, co Pan Jezus chce żebyśmy robili. Czy mamy robić dalej to co robimy, to kosztuje bardzo dużo pracy i wysiłku,a efektów nie ma, tylko coraz większe trudności, Jak to wszystko odczytywać. Jakie to by była inne życie, gdyby wreszcie Jezus zakrólował w naszej Ojczyźnie, nie da się już znieść tego co się u nas dzieje.

Tereska i inni wolontariusze.

Drodzy Biskupi i wszyscy Kapłani a nade wszystko Drogi Prymasie – Pan Bóg zna Wasze myśli i zamysły.
Jeżeli Wy macie prawo i odwagę mówić NIE – Chrystusowi Królowi to i my mamy prawo mówić NIE - Waszemu „Nie”.
Tajemnica Trzecia Fatimska nie została jeszcze zupełnie ujawniona w której jest zapisane, że będzie podział kościoła katolickiego. Biskup wystąpi przeciw biskupowi a kapłan przeciw kapłanowi. I to już niestety się sprawdza na naszych oczach co widać i słychać. Tymi wszystkimi apelami błagamy Was – pełnijcie wolę Bożą, nie służcie dwom panom i nie stójcie w kolejce do piekła. Nie obierajcie człowieka za króla, który będzie siał nienawiść, niesprawiedliwość, nieuczciwość i wojnę. Jak najszybciej ukoronujcie naszego Boga – Jezusa Chrystusa na Króla a wtedy zapanuje miłość między ludźmi, zgoda i pokój.
Pan Jezus powiedział: „Albo jesteś ze Mną, albo przeciwko Mnie”.

Wszystkich Bożych i uświęconych Biskupów i kapłanów przepraszam, ale taki ogólny list skierowany do wszystkich musiałam napisać w celu ratowania naszej Ojczyzny, ludzi, nas i Was.
Serdecznie dziękuję Panu Bogu za naszych KAPŁANÓW, którzy dbają o nasze dusze, którzy są naszymi przyjaciółmi i głoszą wspaniałe, pouczające i uświęcające homilie oraz czynią cuda podczas Eucharystii."

Mieczysława Kordas
Zobacz profil autora
bratek
Użytkownik


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 147 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:59, 23 Lut 2010 Powrót do góry

Z Tygodnika Ostrołęckiego:
(...)
[link widoczny dla zalogowanych]


Przemawia przez nią Bóg! Tajemnica Mieczysławy Kordas z Łomży

Cud w Sokółce to przy tym żadna sensacja. Kobieta z Łomży twierdzi, że założyła stronę internetową, ponieważ kazał jej to zrobić… Jezus. Na tej stronie przemawia głosem Boga.

Od lutego Pan Jezus nanosi poprawki na swojej ”stronie”. Co jest ważne dla Niego i dla nas Pan Jezus pisze innym drukiem.

- Kilkoro moich znajomych oszalało na punkcie tej kobiety. I nie mogę ich przekonać, że to jest oszustwo – mówiła nasza Czytelniczka, mieszkanka Ostrołęki. Chodzi jej o stronę internetową "Echo Chrystusa Króla”, prowadzoną przez kobietę, która twierdzi, że… przemawia przez nią Bóg.

Mieczysława Kordas, bo o niej mowa, sama pisze o sobie, że nie walczy mieczem, ani nie szuka ludzkiej sławy, jednak prowadzi walkę duchową, i to ze wszystkich swoich sił. A potem dodaje, że: Tym, który wyraźnie domagał się od niej otwarcia strony w internecie, był... sam Pan Jezus!

Jej rozmowy z Bogiem zaczęły się już jakiś czas temu, na swojej stronie internetowej pisze: Na wołanie Pana Jezusa odpowiedziałam bez namysłu: Oto jestem. Mów, Panie, bo sługa Twój słucha. I tak zaczęła się ta moja życiowa uświęcona przygoda...

Pani Mieczysława, ma 63 lata urodziła się w Łomży, obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, sama o sobie pisze "Jestem szczęśliwą matką czworga dzieci i sześciorga wnucząt. Chociaż wszystko w Ameryce mi imponowało i zadziwiało – wszystko takie inne, wielkie, bogate i łatwo dostępne – o rodzinie nigdy nie zapomniałam. Z Bożą pomocą wszyscy z mojej rodziny znaleźli się w Ameryce...”.

Na swojej stronie internetowej pani Mieczysława umieszcza fragmenty swoich dialogów z Jezusem. Zadaje Panu pytania i przytacza Jego odpowiedzi.

Pani Mieczysława pisze:

Należy się wszystkim naszym korespondentom wyjaśnienie, co to znaczy: "Pan Jezus napisał”. Otóż - od lutego bieżącego roku Pan Jezus nanosi poprawki na swojej ”stronie”. Co jest ważne dla Niego i dla nas Pan Jezus pisze innym drukiem, bo ja umiem pisać tylko najzwyklejszym pismem. Nauczyłam się niedawno pogrubiać litery i pismem pochyłym, aby odróżnić słowo Pana Jezusa. W oryginalnym dokumencie to jest bardzo widoczne, ponieważ bardzo odróżnia się to inne pismo. Zwykle znajduję nowy tekst, gdy otwieram laptop a wtedy serce się raduje, że Pan Jezus ze mną pisze.

Masz problem? Jezus ci odpowie

Ludzie, za pośrednictwem pani Mieczysławy, zadają pytania Jezusowi dotyczące medycyny, życia osobistego, przyszłości kraju, apokalipsy…

"Panie Jezu – pewne osoby pytają Ciebie, czy powinni teraz brać medycynę w postaci pastylek, które oferują lekarze a także w formie przymusu przeciw grypie.? – pisze na swojej stronie pani Mieczysława.

A Pan jej odpowiada:

Nie potrzeba im brać żadnych proszków. W każdym lekarstwie jest jakiś składnik szkodzący na inne organy. Niech nie zmuszają was do profilaktycznego pobierania, bo to wszystko jest chemia działająca szkodliwie na coś innego. Używajcie profilaktycznie naturalnych witamin i antybiotyków, które są w owocach i warzywach: cytryny i czosnek. Są pastylki też oparte na naturalnych składnikach, ale na razie niczego nie szukajcie specjalnie. Przeciwdziałanie też naturalne.
I podpis: Jezus – dobry Lekarz.

- Panie Jezu co ma zrobić J....., którego zwolnili z pracy i jest zadłużony finansowo? – pyta. Na jej pytanie Pan odpowiada:

- Sytuacja wasza zdaje się być bez wyjścia, ale nawet w takiej trudnej sytuacji nie można się poddawać, bo Ja chcę wam pomagać. Nawet po to, abyście patrzyli innymi oczami i nie załamywali rąk. Bo zdaję im się, że jak sobie odbiorą życie, to już zakończy się kłopot. A to mówię wam – wasz kłopot dopiero się zaczyna i taką haniebną decyzją rozpoczynają się wasze tortury wieczne. Módlcie się o dary Ducha Świętego, aby iść prostą drogą przez życie ze Mną – waszym Przyjacielem

Kataklizmy powodowane grzechami

- Panie Jezu – młoda dziewczyna pyta Ciebie, czy przedstawiona przyszłość nasza wg filmu – "Rok 2012” który jest wyświetlany w kinach będzie prawdziwa? – kontynuuje rozmowę.

Pan: Wiem, że wielu boi się tej daty. To znaczy, że boją się Mnie, bo w tym momencie Ja przychodzę po ich dusze. Lepiej dla nich będzie, jeżeli bojąc się będą powracali myślą, mową i uczynkiem do Boga. A oni bojąc się myślą, że umrą, ale dalej grzeszą. Ten film powoduje, że powinno być niebo na ziemi od ludzi nawróconych, nie grzeszących, zjednoczonych ze Mną. A oni boją się i dalej grzeszą. Przecież to takie łatwe: Eucharystia, Spowiedź szczegółowa i porzucenie grzechu. Dlaczego ludzie nie mogą zrozumieć, że wszelkie kataklizmy i ich nieszczęścia powodowane są ich grzechami. Ja jestem Miłością i nie zależy Mi na karaniu Moich braci i sióstr. Ziemski ojciec też musi karać swoje niegrzeczne dzieci. Z Ojcem Niebieskim jest tak samo. Mój Ojciec w Niebie jest tak bardzo obrażany, że takie kataklizmy jak w Haiti niewiele pomogą grzesznikom . Ludzie są głusi i ślepi na wołanie Moje.

- Panie Jezu - J. pyta Ciebie, czy w dalszym ciągu aktualne są słowa, które powiedziałeś do Rozalii Celakówny, że zostaną się tylko te państwa, które uznają Ciebie za Króla?

Pan: Tak, to prawda. Jest Mi smutno, że ludzie nie chcą Mi wierzyć. Jest Mi smutno, że ludzie wam nie chcą wierzyć do których to mówię. Ludzie wybrali innych bogów i myślą, że będzie im lepiej żyć beze Mnie. Szkoda, że nie może więcej dusz przyjść z piekła. Gdyby byli roztropni to uwierzyliby tym co byli. Ale oni nawet nie chcą tego wiedzieć. Oni wolą żyć w bezmyślności. Każdy chce być królem innego człowieka. Ostoją się tylko te państwa, w których będę królował, bo Ja jestem Pan i Bóg wasz i wszystko musi się wypełnić, bo żadnej poprawy nie ma a jest coraz gorzej. Tak, tak Moi drodzy wierni bojący się Boga, żal Mi was wszystkich ale to człowiek – człowiekowi zgotuje taki haniebny los.

- Panie Jezu - pewne osoby w Polsce pytają Cię abyś im podpowiedział, czy mają szansę znaleźć pracę, czy im pomożesz?

Pan: Rozpacz Mnie ogarnia o ludzi poszukujących pracy a będzie jeszcze gorzej. Tak rządzi obecny rząd w Polsce – nie dba o ludzi ani jak im pomóc. Dbają tylko o siebie, swoje majątki i kłócą się między sobą. Premiera nie obchodzą ludzie. Gdybym został waszym Królem, to niechybnie wszyscy malwersanci i nieuczciwie pracujący zostaliby wykryci. Zapanowałby pokój w was. Zapanowałaby zgoda między wami, bo ja kocham ludzi. W waszym rządzie jest bardzo dużo Moich wrogów, więc nie zależy im abym królował ani w sercach, ani w szkołach, ani na ulicy.

Niebiańska strona

Pani Mieczysława konsultuje z Bogiem także wygląd strony internetowej, którą wspólnie prowadzą, pyta:
- Panie Jezu – czy te linki comiesięczne od Magdaleny mogą być na Twojej "stronie” Pytam, ponieważ ludzie boją się czasów, które nadejdą.
A Pan odpowiada:
Do każdego mówię inaczej. Linki zostaw, bo wiesz przecież, że ludzie lubią je czytać. Tam nie ma straszenia. Tam jest rzeczywistość, która nie powinna straszyć.
- Panie Jezu, czy podoba Ci się pomysł przetłumaczenia Twojej "strony” na jęz.angielski? – pyta dalej.
Pan: O, tak – Ja mieszkam w sercach ludzi posługujących się różnymi językami.
Wiem, że ludzie wezmą pod uwagę słowa Moje z Mojej "strony” i porzucą grzech.

Dialog z prezydentem

Pani Mieczysława koresponduje także z kancelarią prezydenta RP. Na swojej stronie przytacza odpowiedź, którą otrzymała z kancelarii:

Pani Mieczysława Kordas
Szanowna Pani

Potwierdzamy wpływ Pani listu z dnia 31 lipca 2009 roku nadesłanego do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.
Dziękujemy za podzielenie się swoimi opiniami. Zapewniamy, że napływające do Kancelarii listy stanowią jedno z ważnych źródeł informacji o występujących problemach i oczekiwaniach społecznych oraz są pomocne w decyzjach i działaniach podejmowanych przez Prezydenta RP w ramach przysługujących Mu uprawnień.
Jednocześnie odnosząc się do treści nadesłanej korespondencji uprzejmie informujemy, że kwestia intronizacji Chrystusa Króla była szeroko komentowana przez różne środowiska m.in. przez Konferencję Episkopatu Polski, w związku z projektem uchwały w tej sprawie, przygotowanym przez grupę posłów na Sejm V kadencji (2005-2007). Należy podkreślić, że tego typu decyzje należą do kompetencji Kościoła. Dlatego postulaty w sprawie intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski można kierować bezpośrednio do Konferencji Episkopatu Polski, jako instytucji właściwej do rozpatrzenia i zajęcia stanowiska w przedmiotowej kwestii.

Z poważaniem
Kancelarii Prezydenta RP


Ostatnio zmieniony przez bratek dnia Wto 23:03, 23 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 11:05, 24 Lut 2010 Powrót do góry

bratek napisał:
Sekta w praktyce?

Dokładnie tak! Widać jak na dłoni, jaki Duch prowadzi i skąd czerpana jest wiedza na temat Intronizacji. Nie ze skarbca nauki Kościoła, tylko z "wizji i objawień". W innych miejscach można przeczytać, jak to pani Miecia wsadza do piekła Prymasa Hlonda:
Cytat:
Dlatego wszyscy przywódcy narodu polskiego przez te wszystkie lata winni są takich tragedii ludzkich, jak wojny, bieda, rozłąka rodzin, tułaczka za chlebem lub z innych powodów. Gdyby jakiś rozsądny przywódca już dawno uznał Chrystusa za KRÓLA, w Polsce nigdy nie byłoby źle. Tylko w jednym przypadku Pan Jezus ujawnił, że dusza kardynała Augusta Hlonda jest w piekle. Wolał on uciec z kraju i zostawić swoją owczarnię na pastwę najeźdźców, niż nałożyć koronę swojemu BOGU (zob. mój Dzienniczek – 8 lipca 2009 r.).

Proszę czytać też tu:
http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/moj-list-do-pana-prof-m-dakowskiego,1261.html
gdzie zamieściłam list, który napisałam do pana prof. Dakowskiego, który taką wypaczoną naukę powiela na swojej stronie, a jednocześnie kreuje się na katolika Tradycji, przez co bardzo jej szkodzi zamieszczając taką wypaczoną naukę.
Zobacz profil autora
stefan
Moderator


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1358 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 18:36, 24 Lut 2010 Powrót do góry

Pani Miecia z Chicago pyta Pana Jezusa o ks Natanka który ma głosić tam rekolekcje:
[link widoczny dla zalogowanych]

„Dzienniczek - styczeń 2009 r.
23 styczeń, piątek Post w intencji : „o pokój w naszych sercach, rodzinach i na całym świecie i o zbawienie świata.

Panie Jezu, czy osoby, które mówią negatywnie o kapłanie Ks. Piotrze Natanku, który przyjeżdża do nas głosić słowo Boże mają rację?

Pan Jezus: „ NIE ! NIE ! NIE ! Ludzie czekają na niego. On głosi słowo prawdy, której nikt nie chce głosić. Pozwólcie przyjechać Mojemu Synowi do was. On mówi najprawdziwiej o Mnie i Koronacji, to jest to czego Ja potrzebuję u was w Polsce i na całym świecie.

Powiedziałem : „ INTRONIZACJA SERCA I OSOBY”

Wszyscy mówią o sercu a ten Mój umiłowany syn o koronacji Osoby Mojej. Pozwólcie jemu przyjechać do was. Nie przeszkadzajcie mu. Amen. JEZUS
Ksiądz Profesor przyjechał do Chicago i w sobotę 31 stycznia 2009 r. rozpoczął pracę ewangelizacyjno - misyjną dla Polonii amerykańskiej. Chociaż kościół był bardzo daleko poza granicami Chicago to bardzo dużo ludzi przyjeżdżało w dwóch terminach na nauki misyjne. Wierni byli zachwyceni. Ja bardzo ubolewałam, że nie mogłam pojechać bo pracuję do godz. 7 wieczór. W sobotę poprosiłam Monikę aby przyszła dwie godziny wcześniej i ja mogłam tam pojechać. Modliliśmy się od godz. 7.30 pm do 2.30 w nocy. Było bardzo dużo dzieci w różnym wieku i nikomu nie chciało się spać. Cóż za pięknie prowadzone nabożeństwo. Gdyby tak chcieli modlić się z nami nasi biskupi to na pewno też dużo ludzi przychodziłoby. A biskupi na razie dobrzy są w zakazach i nakazach wysyłanych do ludzi, w skreśleniach, wykreśleniach, orzekaniem kogoś, że to sekta i w rozdawaniu „kopertek” o donacje. Wielka szkoda, że im się nie chce więcej rzeczy pożytecznych robić. Idą najłatwiejszą drogą bez wysiłku.”
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 20:10, 24 Lut 2010 Powrót do góry

Cytat:
Powiedziałem : „ INTRONIZACJA SERCA I OSOBY”

To jak to tak? Rolling Eyes serce osobno i osobę osobno? Mówiąc o sercu myśli się o całej osobie. Coś ten "Pan Jezus" tej pani Mieci przekazuje taką inna naukę jak zawsze KK głosił. To sam Pan Jezus przeciwko swojemu Kościołowi?
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 15:42, 12 Mar 2011 Powrót do góry

Pani Mieczysława napisał:
(...) Otóż - od lutego bieżącego roku Pan Jezus nanosi poprawki na swojej ”stronie”. Co jest ważne dla Niego i dla nas Pan Jezus pisze innym drukiem, bo ja umiem pisać tylko najzwyklejszym pismem.

To co to za Pan Jezus? Najpierw powiedział, zapisane i teraz co? Wychodzi na to, że się pomylił! Rolling Eyes Od kiedy to Bóg się myli?
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 11:13, 15 Sie 2012 Powrót do góry

Co słychać u Pani Mieci? Możemy przeczytać ostatnie informacje, na nowej zmienionej jej stronie:

Dotyczy ks.T. Kiersztyna

Opublikowano: sobota, 02, czerwiec 2012


Panie Jezu - pragnę zapytać Ciebie Królu mój, dlaczego ks.Tadeusz Kiersztyn mnie krytykuje i oczernia publicznie w swojej ostatniej książce? Czyżby miał rację?

Pan Jezus:
" No tak, Moje dziecko - jest to bardzo przykre na to patrzeć i tego wszystkiego słuchać. Ja tak bardzo pragnę jedności w Moim Kościele katolickim.

Ja tak bardzo pragnę miłości i szacunku między wami.
Moje rany otwierają się, gdy widzę, jak kapłan występuje przeciw kapłanowi, wierny przeciw wiernemu. Bardzo cierpię, że nie ma jedności w Kościele katolickim. To wszystko, co powiedziałem do ciebie jest prawdą i jako PRAWDA WYSTĘPUJE W ROZMOWACH Z CZŁOWIEKIEM. Wielu nie słyszy Mnie, bo nie umie, wielu - bo nie chce, bo za TWARDE są słowa Moje. Wielu porównuje Mój głos do demonicznego, a wielu mówi, że to niemożliwe, abym mógł mówić do człowieka. Zgiełk i wrzask tego świata jest tak wielki i głośny, że coraz bardziej zagłusza Mnie. Tylko osoba ogarnięta Duchem Świętym i chcąca być ogarnięta potrafi Mnie usłyszeć. To widzicie teraz, ile ludzi nawet nie chce Mnie usłyszeć. Jestem smutny, że między tymi, którzy nie chcą Mnie słyszeć są kapłani Kościoła katolickiego.

A kapłan Tadeusz Kiersztyn?
Wybacz dziecko - nie będę publicznie wypowiadał się o kapłanie, który tak kiedyś odważnie walczył o Mnie. Teraz zamiast dalej walczyć o Mnie wszelkimi dostępnymi sposobami, to walczy z wiernymi jemu podobnymi. Widzisz dziecko - to, dlatego przychodzę do niewiast częściej niż do mężczyzn, bo kobiety patrzą sercem na sprawy duchowe a mężczyźni częściej patrzą rozumem, a rozumem nie obejmie się spraw tak zwanych sercowych. Te osoby, które prześladują innych pod różnymi pozorami nie należą do Mnie, chociaż myślą, że dobrze wykonują swoją pracę.

Krytyka, którą stosuje kapłan Tadeusz Kiersztyn obróci się przeciwko niemu, bo kapłan nie może krytykować bliźniego. Kapłana rola w Moim Kościele jest - NAUCZAĆ PRAWD BOŻYCH upominając w konfesjonale i poza nim, jeśli grzeszy, ale w formie troski o niego. Do kapłana należy pisać książki, jakie pisali Moi wierni i święci kapłani, choćby Escriva. Jeśli występuje w świecie jakiś przez niego uważany "zwodziciel", to do kapłana należy: ROZMAWIAĆ, ROZMAWIAĆ, ROZMAWIAĆ. Pochwalam cię, gdy mówisz: WOLĘ SŁUCHAĆ BOGA NIŻ CZŁOWIEKA a usłyszeć Boga jest wielką Łaską, której wielu nie chce przyjąć.

DLACZEGO KAPŁAN TADEUSZ KIERSZTYN NIE CHCE BYĆ EGZORCYSTĄ?
Niech zapyta samego siebie.

ŻADEN KAPŁAN NIE MOŻE BAĆ SIĘ BYĆ EGZORCYSTĄ, BO ON REPREZENTUJE MNIE I MUSI MIEĆ CZYSTE MYŚLI, MOWĘ I CZYNY.
Wielu, niestety służy dwom bogom. Dałem wielką władzę BISKUPOM a dlaczego nie chcą być egzorcystami?
Bo muszą być o czystych myślach, mowie i czynach.

Ty dziecko w naszej książce pisałaś PRAWDĘ opartą na czystości serca i szczerości a widzisz jak ta PRAWDA jest przyjmowana.
Skoro Ja byłem prześladowany, to i wy będziecie a to jest bardzo smutne, że przez kapłanów Kościoła katolickiego, który powinien tej PRAWDY bronić, a przynajmniej mieć taki zamiar.

Ksiądz Tadeusz Kiersztyn wszystko podważa a potem żeby nie było tak jak z wieloma innymi:
JEGO DOBRE UCZYNKI PRZESŁONIONE ZOSTAŁY PRZEZ GRZECHY PYCHY,ZAZDROŚCI I ZAROZUMIAŁOŚCI.
Ponieważ podważa Moje Słowa to i sam nie chce słyszeć, co do niego mówię.
Mieczysławo - nie bój się - MIŁOŚĆ ZWYCIĘŻY.

"Jezus twój PAN".

(...)

[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 11:10, 03 Sty 2016 Powrót do góry

O Pani Mieczysławie jakby na pewien czas ucichło, na stronie wcześniej podawanej nic nie ma, po prostu nieaktualna strona, ale jak można przeczytać, sama autorka informowała o zmianach, że antychryści robią wszystko, aby zniszczyć jej domene:

Image

[link widoczny dla zalogowanych]

Za: [link widoczny dla zalogowanych]Poprzednie wpisy jednak nie zginęły, ale są udostępnione na innej stronie, o czym też ta Pani informuje:

Cytat:
Zapraszamy również do przejścia za pośrednictwem odnośników poniżej.
Przeniesieni zostaniecie do poprzednich miesięcy – gdzie słowa KRÓLA są wciąż aktualne.
Warto odświeżyć pamięć : )
Zapraszamy :
Styczeń 2010 – [link widoczny dla zalogowanych]
Styczeń 2011 – CLICK
Styczeń 2012 - CLICK

[link widoczny dla zalogowanych]
... a chodzi o tę stronę:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Nie za bardzo mam czas i ochotę tym się zajmować, ale ... uważam, że należy ostrzec innych, niezorientowanych w tym co robi ta Pani, a wraz z nią inni. Ostatnimi dniami otrzymałam trzy maile z tymi różnym "objawieniami", "orędziami" i nie tylko od samej Pani Kordas, ale od jakiś innych osób, którzy to rozprowadzają i udostępniają dalej. Radio Chrystusa Króla jest bardzo polecane, (wszak sama Pani Kordas jest z Chicago):

[link widoczny dla zalogowanych]


... na której to stronie, patrząc to po naszej lewej stronie jest podany cały mix-masz działalności tego Pana. Zresztą sam o sobie pisał, że poprosił Panią Mieczysławę z Chicago, aby zapytała Pana Jezusa czy ma taką stronę otworzyć:

[link widoczny dla zalogowanych]Po tym trzecim mailu postanowiłam co nie co tu napisać, co ta Pani nie wypisuje, a inni to powielają i podają dalej, żądając wprost ogłoszenia Chrystusa Króla na Króla Polski.


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Nie 11:52, 03 Sty 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 12:59, 03 Sty 2016 Powrót do góry

Pierwszy mail otrzymałam od samej Pani Kordas 20 grudnia 2015 roku z życzeniami i również słowami Pana Jezusa, a właściwie Dzieciątka Jezus. Pani Kordas prosiła; "Panie Jezu bardzo proszę podyktuj nam swoje ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE na BOŻE NARODZENIE w 2O15 r." - i otrzymała życzenia, na jej stronie też są udostępnione.


Następny mail dostałam 28 grudnia 2015 roku od kogoś: "Bóg-Ojczyzna-Rodzina", a pisał o uchodźcach, masonach, żydach, rządach w Polsce. No ... trzeba przyznać, że Pan Jezus jest na topie i bardzo polityczny. Chyba o zbawienie nie jest tak zatroskany w tym co mówi, jak o politykę. Może co nie co z tego maila:


Pan Jezus:
"Bałagan to już jest i nie ma już żadnych hamulców do powstrzymania tych ludzi uciekających z własnych krajów. Pomagają im w tej "wędrówce ludów"- Moi i wasi wrogowie - masoni, a ogólnie mówiąc - ludzie, którzy oddali się diabłu.
W dalszym ciągu mówię:
- BISKUPI W POLSCE OBUDŹCIE SIĘ, BO JUŻ MACIE TRUDNĄ PRACĘ, GDYŻ W POLSCE JEST BEZKRÓLEWIE, A OBECNY RZĄD NIE PANUJE NAD SYTUACJĄ.
Nie wiedzą kogo słuchać - tak dużo jest przeszkód.
Módlcie się nieustannie, aby zwyciężyła PRAWDA BOŻA i Jezus Chrystus KRÓL, bo jeśli będę nadal "sługą", to w niedługim czasie "islam" zaleje całą Europę. "PAN JEZUS
"Tak dziecko - Moja wierna służebnico - wiem, że smutne jest twoje lico.
My w Niebie bardzo ubolewamy
i wśród biskupów chętnych do uczynienia Mnie KRÓLEM szukamy.
Jak wiecie, już dobiega osiemdziesiąt lat
gdy przyszedłem do Hlonda i prosiłem jak brata - BRAT.
Ale wasz kardynał wybrał piekło i wieczne potępienie.
Wolał "drogę zatracenia" niż Łaskę wiecznego zbawienia.
Jest to przykre patrzeć teraz na Polskę,
gdyż biskupi wasi tak jak Hlond chcą mieć piekielną rózgę.
Ci "uczeni w piśmie" nie są godni Mnie reprezentować,
bo przez ich "obojętność" wróg będzie chciał "III wojnę" wywołać.
Oni są wpatrzeni w ich własne paliusze
i nie myślą dzisiaj, że ich dusze będą poddane piekielnej katusze.
Wasi biskupi w większości dwom bogom służą,
a jedynym ratunkiem dla Polski i dla nich, to Jezusa"sługę" KRÓLEM uczynić muszą.

JEŻELI NIE BĘDĘ NATYCHMIAST KRÓLEM POLSKI OFICJALNIE PANUJĄCYM,
TO ZACZNIE WRÓG MÓJ I WASZ URZĄDZAĆ MASAKRĘ RZĄDZĄCYM.(...)Nie będę wszystkiego zamieszczać, bo głowa za mała to majaczenie ogarnąć, a do tego wszystkiego podane wiele linków do Gloria.tv, YouTube i innych stron z takimi wprost apokaliptycznymi wpisami.

Shocked Shocked Rolling Eyes Confused


Jest to ze strony i na stronie Pani Kordas w jej dzienniczku grudzień/2015 pt. "Co nas czeka w nadchodzącym Roku, jeśli Pan Jezus nie będzie Królował".
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 13:04, 03 Sty 2016 Powrót do góry

Ostatni mail z nocy z 2/3 stycznia 2016 r. Może to admin jednej ze stron jaką prowadzi? - bo też pisze "Bóg-Ojczyzna-Rodzina" w tytule. Wszak tych różnych stron co to rozprowadzają jest multum:[/b]

BÓG OJCIEC - ORĘDZIE dla ŚWIATA na 2016 rok.

JA - BÓG OJCIEC STWORZYCIEL LUDZI I CAŁEGO ŚWIATA WIDZĘ, ŻE LUDZKOŚĆ WYBIERA DLA SIEBIE DEMONICZNEGO KATA.
POSŁAŁEM JEZUSA NA ZIEMIĘ, ABYŚCIE MOGLI ŻYĆ NA ZIEMI JAK W RAJU,
ALE LUDZKOŚĆ UKOCHAŁA GRZECH I ZABIŁA MEGO SYNA ŚMIERCIĄ HAŃBIĄCĄ,
PRZEZ CO NIGDY NIE BĘDĄ W RAJU JEGO MORDERCY I NIEWIERZĄCY.
POSYŁAŁEM PROROKÓW NA ZIEMIĘ I DALEJ POSYŁAM A LUDZKOŚĆ WOLI RZĄDY DEMONICZNE
I NA PRZYSZŁOŚĆ TAKŻE UJRZYCIE OTOCZENIE LUCYFERYCZNE.
MARYJA TAKŻE SCHODZI NA ZIEMIĘ I PŁACZE ZA WAMI,
BO WIE, JAKA KARA SPOTKA ZDRAJCÓW I ŻE BĘDĄ DO PIEKŁA POGNANI I LUCYFEROWI ODDANI.


JEZUS CHRYSTUS
"ORĘDZIE dla POLSKI i ŚWIATA na 2016 rok".


"(...)
POWIADAM WAM, JEŚLI RZĄDZĄCY KOŚCIOŁEM KATOLICKIM NIE UCZYNIĄ MNIE KRÓLEM CAŁEJ ZIEMI
TO DO LISTOPADA WSZYSTKO NA NIEJ, NA NIEKORZYŚĆ WASZĄ SIĘ ZMIENI.
JEŚLI W PIERWSZEJ POŁOWIE ROKU PAPIEŻ I BISKUPI NIE UCZYNIĄ MNIE KRÓLEM CAŁEJ ZIEMI, TO BĘDZIE ATAK LUCYFERA TAK WIELKI, ŻE PO WOJNIE I KATAKLIZMACH ZIEMIA ZUPEŁNIE SIĘ ODMIENI.(...)"


No i jeszcze ORĘDZIE MATKI BOŻEJ Z MEDJUGORIE dla całego ŚWIATA na 2016 rok.

Słowa do Pani Mieczysławy Kordas:

Panie Jezu - bardzo proszę o błogosławieństwo dla mnie w dniu imienin i na Nowy Rok 2016 r.
Pan Jezus:
Ty Mieczysławo miłująca Mnie oficjalnie
- wykonuj tak dalej swoją misję przekazywania Moich Słów ofiarnie. (...)
Ty Mieczysławo - GŁOŚ MOJĄ CHWAŁĘ I CZEKAM NA UZNANIE MNIE KRÓLEM POLSKI, (...)


Jeszcze były słowa do jakiegoś ks. Mateusza, ukochanego ks. Pana Jezusa i linki do posłuchania koncertu w kościele (nie wiem z jakiego to kościoła):

Pozwól mi Panie śpiewać Hymn wdzięczności
(...)
https://www.youtube.com/watch?v=wapbg2AkUS8


Zresztą na stronie u Pani Kordas też o tym piszą:
[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)