Forum Kościół Rzymskokatolicki Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Do czego to już doszło! że kapłani z Bractwa firmują ... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 20:01, 24 Wrz 2015 Powrót do góry

Do czego to już doszło! że kapłani z Bractwa firmują tradycję Pana Stanisława Papieża!

Tak, tak do czego to doszło! Confused MINUS DLA KAPŁANÓW Z BRACTWA w POLSCE!!!

Już w 2014 roku byłam bardzo zdziwiona, gdy zobaczyłam na Kongresie ... Pana Stanisława Papieża, księdza z Bractwa. Wcześniej NIGDZIE! nie było żadnej wzmianki o tym, że ma być tam ksiądz z Bractwa. Ks. Edward Wesołek FSSPX swoją obecnością przypieczętował tradycję p. Stanisława Papieża! - pisałam o tym tu:
(...)
http://www.traditia.fora.pl/bractwo-kaplanskie-sw-piusa-x-fsspx,32/ks-edward-wesolek-autoryzuje-tradycje-kongresow,15099.htmlW tym roku 6 czerwca 2015 r. odbył się kolejny Kongres w Poznaniu, na który przybyli księża z Bractwa; przełożony - ks. Łukasz Weber , ks. Edmund Naujokaitis i ks. Edward Wesołek. Tym razem wykład wygłosił ks. Edmund Naujokaitis.

Wykład wysłuchałam, raz bezpośrednio z tego Kongresu, a później jeszcze nie raz do niego wracałam. Wykład był publiczny i ja pozwoliłam sobie na publiczne wyrażenie mojej opinii.


Proszę czytać tu:
(...)
http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-sl-b-rozalii-celakowny,99/ks-e-naujokaitis-nauczanie-kosciola-o-krolowaniu-chrystus,14156.html

... i zwracać uwagę na odnośniki w tekście i również tam czytać.Zwlekałam z napisaniem mojej opinii do tego wykładu i być może wcale by jej nie było, ale szalę przeważyły ostatnie wydarzenia, o czym poniżej.


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Pią 18:34, 08 Lut 2019, w całości zmieniany 8 razy
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 20:58, 24 Wrz 2015 Powrót do góry

Na początku września pojawiły się zaproszenia na kolejny Kongres Chrystusa Króla Polski we Wrocławiu na 19 września 2015.

Stowarzyszenie Fides et Ratio serdecznie zaprasza:


[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

(proszę kliknąć na obraz - powiekszy się)

Wśród kilku prelegentów, był również - ks. Edward Wesołek FSSPX

Cytat:
- Ks. Edward Wesołek FSSPX
"Intronizacja Chrystusa Króla jako katolicka odpowiedź na liberalizm, masonerię i modernizm"

- red. Tomasz Jazłowski
"Globalizm, masoneria, nowy porządek świata - anatomia zjawiska"

red. Janusz Lewicki
"katolicka nauka społeczna w służbie Chrystusa Króla - odpowiedzią na dyktaturę nowego porządku świata"

dr Stanisław Krajski
"Jaki ustrój polityczny, społeczny i gospodarczy podobałby
się Chrystusowi Królowi? "

ks. Leopold Powierża CSMA
"Chrystus Król, Król Polski i świata - drogowskazemKongres miał się rozpoczać o godz. 9.00 Mszą św. w klasycznym rycie rzymskim w parafii NMP na Piasku we Wrocławiu ul. Katedralna 4 (róg ul. św. Jadwigi). Mimo początkowej zgody, ostatecznie nie wyrazono zgody na tę Mszę Świętą i przeniesiono się gdzie indziej.

Informacja o zmianie tu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Najwyraźniej na Piasku już mieli dokładniejsze informacje, co to za "towarzystwo intronizacyjne" i nie wyrazili zgody. Wcześniej mieli udostępniany kościół na wykłady i zapewne na Mszę świętą też, o czym jest tu:

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,47/ks-malkowski-pobladzil-w-intronizacji,6665.html#53378


W związku z takim zakazem, ks. Wesołek podjął decyzję i Rycerze i Rycerki na czele z organizatorem Kongresu, przenieśli się do kaplicy wrocławskiej FSSPX. Myślę, że było to pierwsze i ostatnie spotkanie w tej kaplicy. Wszak sam organizator tych Kongresów jest z Krakowa, to być może zaangażuje nowo-otwierany przeorat w Krakowie, (napewno jest większy i pomieści się tam więcej ludzi) o czym tu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Dla niepoznaki głównodowodzący temu wszystkiemu od lat - Stanisław Papież - zamienił sobie dla niepoznaki ogłaszanie Chrystusa na Króla Polski, teraz na społeczne panowanie. A czy odwołał wcześniejsze swoje majaki? Ja nigdzie tego nie doczytałam. Tylko tchórze i krętacze nie potrafią się przyznać do swoich błędów! Widać tu konflikt wiary z rozumem!Nie wiem co się zmieniło Confused czy kapłani z Bractwa się z tym wszystkim utożsamiają? z całą działalnością Pana St. Papieża? - jeżeli tak, to ja osobiście nie mam NIC! wspólnego z taką działalnością księzy z Bractwa. Przeraża mnie to co obserwuję. Na sercu leży mi zdrowa nauka Kościoła, zdrowy rozsądek opuścił bardzo wielu. Wiele w tym temacie pisałam, wiele tego jest, więcej pisać nie będę. Liczy się tylko PRAWDA! a nie połprawdy i niedopowiedzenia.


Po tym trochę przydługim wstępie, czas na zapoznanie się z wykładem. Nagrania nie spotkałam, ale treść zaraz udostępnił Pan Stanisław Papież na swojej stronie, skąd zaczęto podawać go na wiele innych stron w internecie.


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 10:10, 29 Wrz 2015, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 21:11, 24 Wrz 2015 Powrót do góry

Na stronie fides-et-ratio temat miesiąca, z zakazem komentowania:

[link widoczny dla zalogowanych]

(...)

... odsyłam na strony tych "gorliwych patriotów". Powyżej napisałam: "Nagrania nie spotkałam, ale treść zaraz udostępnił Pan Stanisław Papież na swojej stronie, skąd zaczęto podawać go na wiele innych stron w internecie."


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 10:17, 29 Wrz 2015, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 22:03, 24 Wrz 2015 Powrót do góry

Arcybiskup Fulton J. Sheen powiedział:

"Nienawiść bierze się z braku wiedzy, podobnie jak miłość bierze się z wiedzy. Bigoterię zatem słusznie kojarzy się z ignorancją."O masonerii od lat jest mówione i ja również nie zaprzeczam jej wywrotowej, niszczycielskiej działalności, czasami odczuwa się już przesyt w tym temacie. Mnie osobiście szkoda czasu na ciągłe słuchanie i przyswajanie tej „tajemnej" wiedzy o masonerii,bo i do zbawienia mi ona nie potrzebna, można wiele o tym przeczytać w internecie, nie zawsze na dobrych czy właściwych stronach. Wiele o tym też pisałam tu na forum, w nie jednym wątku, jak np.

http://www.traditia.fora.pl/kryzys-naduzycia-w-kk,20/sojusz-katolicko-masonski-w-brazylii-kwitnie,5720.html#34701

Nie będę tu polemizować ze wszystkimi tezami, wypowiedziami ks. Wesołka, ponieważ szkoda na to czasu. Odniosę się do niektórych z nich.


ks.Wesołek napisał:
"Jakeśmy już zauważyli, nowy kanon 1374 nie wymienia już masonerii. Już nie jest zakazana współpraca z lożami masońskimi, ani nie grozi za to ekskomunika, gdyż obecnie masoni postrzegani są tylko jako publiczni grzesznicy. Ponadto Jan Paweł II dał pozwolenie na udzielanie sakramentów masonom, bez wymogu wcześniejszego uroczystego wystąpienia z masonerii."


Inny prelegent na tym Kongresie - Pan Stanisław Krajski onego czasu napisał:

"(...) Za pontyfikatu Papieża Jana Pawła II pojawił się zatwierdzony przez Ojca Świętego dokument, w którym przypomniano, że wszystkie dokumenty Kościoła dotyczące masonerii pozostają w mocy, a katolik, który do niej należy, jest w stanie grzechu ciężkiego i nie może przystępować do Komunii Świętej."

Za: Nasz Dziennik, Sobota-Niedziela, 22-23 września 2007


Pomimo wielu prób zniesienia bądź łagodzenia obowiązujących kar, podejmowanych przez zarażonych modernizmem posoborowych hierarchów, do dnia dzisiejszego obowiązuje w Kościele kara ekskomuniki. Wyrażone zostało to i potwierdzone przez Prefekta Kongregacji Nauki Wiary kard. Józefa Ratzingera, który dnia 26 listopada 1983 roku ogłosił deklarację o stowarzyszeniach masońskich Quaesitum est: de associationibus massonicis

Oto dla przypomnienia jej pełny tekst:


Zwrócono się z zapytaniem, czy uległa zmianie opinia Kościoła w sprawie stowarzyszeń masońskich, ponieważ w nowym Kodeksie Prawa Kanonicznego (w przeciwieństwie do poprzedniego) zagadnienie nie zostało wprost poruszone.Święta Kongregacja Nauki Wiary może odpowiedzieć, że taka okoliczność jest podyktowana kryterium redakcyjnym, co dotyczy także innych stowarzyszeń podobnie nie wspomnianych, ujmowanych w szerszych kategoriach.

Pozostaje jednak niezmieniony negatywna opinia Kościoła w sprawie stowarzyszeń masońskich, ponieważ ich zasady zawsze były uważane za niezgodne z nauką Kościoła i dlatego przynależność do nich pozostaje zakazana. Wierni, którzy należą do stowarzyszeń masońskich, są w stanie grzechu ciężkiego i nie mogą przystępować do Komunii Świętej.

Nie należy do lokalnego autorytetu eklezjalnego wypowiadanie się o naturze stowarzyszeń masońskich sądem, który implikowałby uchylenie tego, co wyżej ustalono, i to, co jest zawarte w Deklaracji Świętej Kongregacji Nauki Wiary z dnia 17 lutego 1981 r. (AAS 73 [1981] 240-241). W czasie audiencji, udzielonej niżej podpisanemu Kardynałowi Prefektowi, Jego Świątobliwość Jan Paweł II zatwierdził niniejszą Deklarację, uchwaloną na zebraniu plenarnym Kongregacji i nakazał jej opublikowanie.

Rzym, w siedzibie Świętej Kongregacji Nauki Wiary, 26 listopada 1983 r.+JOSEPH Kard. RATZINGER
Prefekt +JÉRÔME HAMER OP
Abp tyt. Loreny

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Sob 23:32, 23 Lut 2019, w całości zmieniany 6 razy
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 22:37, 24 Wrz 2015 Powrót do góry

ks.Wesołek napisał:
Aby nie ulec zbytniemu przygnębieniu, pozwólcie, że przytoczę słowa Rozalii Celakówny zapisane 4 lipca 1938 roku: „Moje dziecko, za grzechy i zbrodnie (wymieniając zabójstwa i rozpustę) popełniane przez ludzkość na całym świecie ześle Pan Bóg straszne kary. Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował… Które państwa i narody jej nie przyjmą i nie poddadzą się pod panowanie słodkiej miłości Jezusowej, zginą bezpowrotnie i już nigdy nie powstaną… Intronizacja w Polsce musi być zaprowadzona… Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiego Serca dojdą do szczytu potęgi i będzie już jedna owczarnia i jeden pasterz.” Szczególnie od tamtej chwili sprawa Intronizacji stała się sprawą życia Rozalii. Towarzyszyły jej przy tym liczne widzenia, podejmowała wiele starań o Intronizację w Polsce, niestety na próżno.

Nasuwa mi się pytanie, czy coś więcej ks. Wesołek przeczytał oprócz tego co jest na stronach śp. ks. Kiersztyna i "Stowarzyszenie Róża"? Śmiem twierdzić, że NIE. Powyższy cytat zmanipulowany, niepełny, to co było przesłaniem Rozalii, a mianowicie NSPJ pominięte. Zdania powyrywane z różnych fragmentów i interpretowane jak u protestantów Biblia.

Cytuję więcej, tak jak powinno być i jest u Rozalii napisane:


"Wieczorem 4 lipca 1938 r. w domu rodzinnym w Jachówce, gdzie bawiła na odpoczynku, Rozalia miała następujące widzenie:

Znalazłam się na wysokiej górze, na której zobaczyłam kulę zupełnie podobną do globu, lecz bardzo dużą. Z wielkim zainteresowaniem oglądałam ją. Pod względem geograficznym byt to glob. Rozpoznawałam części świata i poszczególne państwa. Wtem staje przede mną postać męża, pełna powagi i majestatu. Kto to był, nie wiem. Owa postać zbliżyła się do mnie, nawiązując rozmowę. Mówi do mnie: To jest kula ziemska, polecając mi wymienić i określić granice części świata, a w nich - poszczególne państwa. Gdy odpowiedziałam na pytania, wówczas ta osoba mówi do mnie głosem pełnym powagi i namaszczenia:

- Moje dziecko! Za grzechy i zbrodnie (wymieniając zabójstwa i rozpustę), popełniane przez ludzkość na całym świecie, ześle Pan Bóg straszną karę. Sprawiedliwość Boża nie może znieść dłużej tych występków. Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował. Jeżeli chcecie ratować świat, trzeba przeprowadzić Intronizację Najświętszego Serca Jezusowego we wszystkich państwach i narodach na całym świecie. Tu i jedynie tu jest ratunek. (...) Pamiętaj, dziecko, by sprawa tak bardzo ważna nie była przeoczona i nie poszła w zapomnienie... Intronizacja w Polsce musi być przeprowadzona.


Więcej cytatów tu:
(...)
http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-chrystusa-krola-i-intronizacja,47/cytaty-z-wyznan-z-przezyc-wewnetrznych-rozalia-celakowna,3716.htmlZ mojej strony, powtórzę za księdzem; "aby nie ulec zbytniemu przygnębieniu" - polecam fragment z książki "Rozalia Celakówna. Historia życia" , strona 335 - 337 - książki napisanej na podstawie "Dziecko Boże" o. Dobrzyckiego, spowiednika Rozali. Gdy Rozalia się bardzo niepokoiła, że Intronizacja nie jest przeprowadzana, to usłyszała w swej duszy "glos wyrzutu".

"Czemu się niepokoisz i myślisz po ludzku?"
(...)

Wspomniany fragment proszę przeczytać tu:
(...)
http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-chrystusa-krola-i-intronizacja,47/ksiazka-rozalia-celakowna-historia-zycia,13104.html#63968


Intronizatorzy promują jakąś karykaturę Tradycji, to nie jest postawa katolicka, lecz niemal sekciarska, ruch skupiony na samym sobie, z ludźmi, którzy myślą, że są jedynymi dobrymi i sprawiedliwymi na ziemi, że przywrócą królestwo Chrystusa na ziemi jak ongiś Żydzi chcieli.


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Nie 21:31, 23 Paź 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
stefan
Moderator


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1358 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 15:37, 25 Wrz 2015 Powrót do góry

Czyli wynika z tego tekstu Pani Tereso, że ks Wesołek podpiera się cytatami z pism Rozalii Celakówny po protestancku, czyli cytuje tylko to co jest wygodne do założonej wcześniej tezy. Shocked
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 13:12, 26 Wrz 2015 Powrót do góry

stefan napisał:
Czyli wynika z tego tekstu Pani Tereso, że ks Wesołek podpiera się cytatami z pism Rozalii Celakówny po protestancku, czyli cytuje tylko to co jest wygodne do założonej wcześniej tezy. Shocked


Panie Stefanie, osób które podpierają się cytatami z pism Rozalii po protestancku jest dużo więcej. A dlaczego? - bo przez tyle lat nikt w krótkich żołnierskich słowach tego nie powiedział. Tak jak pisze w innym wątku:

Cytat:
(...) Chciałbym zaznaczyć że w owym czasie nie było jeszcze żadnych wiarygodnych publikacji o Rozalii, a sam ks. Kiersztyn udzielał nam wiadomości bardzo wybiórczo w temacie Rozalii, mimo że miał do dyspozycji całe archiwum postulacji. Zaniepokoiły m.in. nas liczne dziwaczne "wizje" na spotkaniach modlitewnych w Szczyglicach, oraz dziwne postępowanie samego ks. Kiersztyna odnośnie podporządkowania sie biskupowi. (...)

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/intronizacja-pana-jezusa-na-krola-polski,13578.htmlTeraz od prawie 10 lat WSZYSTKO! jest udostępniane, wiele napisane i co? - nic! bo po co czytać, dociekać? Biskupi o tym tez nie raz mówili, jest informacja o tym:

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,47/kep-o-idei-ogloszenia-jezusa-krolem-polski,4907.html#20221

... ale któż tam chciał słuchać. Ja tylko po raz kolejny mogę powtórzyć, że cała degrengolada, powszechne zamieszanie w Kościele, nie daje NIKOMU! prawa wypaczać naukę w tym temacie. ma być tak, tak - nie, nie!


Przecież jeszcze w 2008 roku w dodatku do Zawsze Wierni ukazał się bardzo dobry artykuł:


Apostołka Serca Jezusa
(...)
[link widoczny dla zalogowanych]

... i tu na forum też jest ten artykuł:
http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-chrystusa-krola-i-intronizacja,47/apostolka-serca-jezusa-art-z-dodatku-zw-8-2008,966.html


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Śro 23:39, 04 Lis 2015, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 13:20, 26 Wrz 2015 Powrót do góry

W luźnej rozmowie znajoma mi powiedziała tak: "proszę Pani, wszystko sprowadzili do polityki, wielu chce karierę na Jezusie zrobić a cierpieć w intencji Ojczyzny to nie łaska? Taką osobę co cierpi jak Rozalia Celakówna wolą przeganć, bo im przeszkadza, bo jest wyrzutem sumienia." - trudno się z tym nie zgodzić, jak najbardziej prawda! Dalej mówiła: "Idealiści stoją zawsze w opozycji do tych miernych, biernych ale wiernych ...... Konstruktywna krytyka ma za zadanie dochodzenie prawdy a kto szuka prawdy ten szuka Boga."

- Ja odpowiedziałam: "I tak trzeba to rozumieć, można pisać, tłumaczyć przez całe lata, przyjmować na siebie ciosy od tych tzw. "tradycjonalistów" , masonka, żydówka, etc ... cały szereg epitetów i w końcu trzeba tak jak chirurg, trzeba ciąć i gangrenę usunąć, a nie wiecznie smarowac maściami i robić okłady, które i tak nie przynosiły żadnej ulgi, a wręcz przeciwnie, utwierdzały w tej gangrenie.


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Pią 18:36, 08 Lut 2019, w całości zmieniany 4 razy
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 17:41, 27 Wrz 2015 Powrót do góry

No proszę "ałtorytety" już się wypowiedzieli, a gdzie wypowiedź głównodowodzącego? "wodza" powszechnego zamieszania - Stanisława Papieża? W podpisie jako organizator nie widnieje? Tu umywa ręce, a tam już go zapewne nie chcą. Nie widzę nazwiska na plakacie.

Image

[link widoczny dla zalogowanych]

Drogi Księże! Do mętnej wody się nie wchodzi, żeby ryby łowić.

W starożytnym zbiorze bajek przypisywanych Ezopowi znaleźć można takie opowiadanie, wyjaśniające pochodzenie zwrotu „łowić ryby w mętnej wodzie”:

Rybak łowił w jakiejś rzece. A gdy rozciągnął sieci, przegradzając nurt, uwiązawszy kamień na lnianej lince rzucał go w wodę, żeby ryby w ucieczce wpadały w oczka. Gdy mieszkający koło tego miejsca zobaczyli, co robi, zarzucili mu, że mąci rzekę, przez co nie mają czystej wody do picia. On zaś odpowiedział: „Ale jeśli nie zmącę rzeki, przyjdzie mi umrzeć z głodu”. - rzeka została zmącona, pozostał niesmak i piłatowskie "umycie rąk" organizatorów!


"W mętniej wodzie zwykł diabeł ryby łowić" w świetle tej sentencji św. Alojzego Gonzagi podsumuję działalność Krzysztofa Kaczmarka i Polonii amerykańskiej z Chicago, którzy ferment sieja od lat. Nie wspomnę już o "wodzu"!

O Polonii z Chicago w 2011 roku pisała ich gazeta: "Kurier Chicago".

Możemy przeczytać i na stronie możemy zobaczyć obraz Chrystusa Króla Polski z koroną ze złota. To jest obraz Polonii z Chicago - Chrystus Król Polski. Krzysztof z Łodzi (ten co obecnie prowadzi radio Chrystusa Króla) mówi: "Obraz ma wszystkie elementy symbole polskości i insygnia władzy."

Relacje Świadków - Krzysztof z Łodzi: (proszę czytać zrzut)

[link widoczny dla zalogowanych]

... całość tu:

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Nie 19:09, 19 Lut 2017, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 18:04, 27 Wrz 2015 Powrót do góry

Wcześniejsze wystąpienie Pana Krzysztofa Kaczmarka z 2014 r. z Kongresu ... jest tu:

http://www.traditia.fora.pl/kosciol-w-mediach-polska,63/krakow-sympozjum-spoleczne-panowanie-chrystusa-krola,9906-30.html#56944
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32752 Przeczytał: 56 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 10:45, 15 Lis 2015 Powrót do góry

Wiele wyjaśniających wpisów - m.in. pytania i wątpliwości użytkowniczki forum - jest zamieszczone jest tu:

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,47/udowodnianie-ze-intronizacja-serca-nie-skutkuje-intronizacja,13558.html#66614
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)