Forum Kościół Rzymskokatolicki Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Ks Małkowski pobłądził w Intronizacji Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
stefan
Moderator


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1358 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 7:26, 25 Sie 2011 Powrót do góry

Ks.Małkowski o intronizacji Chrystusa.

O intronizacji:

"....duże nadzieje wiążę ze sprawą, po ludzku sądząc beznadziejną, intronizacji Chrystusa jako króla Polski. Biskupi wyraźnie do tego wezwali. W tej sprawie niestety Radio Maryja wprowadza zamęt, mówiąc o intronizacji Serca Chrystusa. W innych sprawach postawa tego radia jest bardzo dobra, ale w tej kwestii mamy zamieszanie. Z kolei pod presją kardynała Dziwisza krakowski ksiądz Piotr Natanek głosi intronizację Chrystusa Króla Wszechświata, co zupełnie zmienia sens zagadnienia. Ks. Tadeusz Kiersztyn, który w sensie teologicznym bardzo prawidłowo widzi tę sprawę, jest marginalizowany. Nie ma tu jednoznacznego domagania się, aby wola Chrystusa wyrażona wobec służebnicy Bożej Rozalii Celakówny została wypełniona. Trzeba intronizować Chrystusa na króla Polski.


[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


[link widoczny dla zalogowanych]

Wystarczy tylko wejść na stronę pseudo-prawicową:
[link widoczny dla zalogowanych]

... i wpisać w "szukaj" ks. Małkowski.

Na FK jest temat w związku z pewnymi wypowiedziami ks. Małkowskiego:
[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 19:22, 25 Sie 2011 Powrót do góry

Panie "stefanie" ks. Małkowski cały czas błądzi w pewnych sprawach. Sprzecznych wypowiedzi ks. Małkowskiego można wiele przeczytać, jak np. ze spotkania jakie odbyło się 15 IV o 17:30 przy Chełmskiej 21, u księży zmartwychwstańców, w budynku z szyldem… szkoły wyższej im. B. Jańskiego.

"(...) Ks. Małkowski ogłosił, że ma pomysł na prosty i krótki przekaz dla ludu – czego domagała się publiczność. Otóż zamierza ogłosić od 1 maja krucjatę różańcową. Ale, uwaga, „na razie bez mowy o intronizacji, żeby nie alarmować przeciwników”. W modłach „prosimy o odrodzenie ojczyzny”, a wiadomo, że „zmiana polityczna korzystna, w wyniku krucjaty na Węgrzech nastąpiła”! Publiczność dodała, że podobne cuda działy się na Filipinach i w Austrii. Jak widać sprawa jest prosta. Zmianę rządów należy załatwić krucjatą, a jak już się zmienią, to pewnie wtedy nie będzie trzeba uważać „żeby nie narażać się na atak przeciwników”, będzie można z otwartą przyłbicą wystąpić o intronizację do premiera Kaczyńskiego. I sprawa załatwiona.

[link widoczny dla zalogowanych]

Krucjata jest ogłoszona i bardzo dobrze, modlić sie trzeba, pisałam nawet o tym tu:
http://www.traditia.fora.pl/kosciol-w-polsce,1/ksiadz-upomniany-za-obrone-krzyza,4819.html

... m.inn. napisałam tam: "... myślałam, że ta nowa i piękna inicjatywa ks. Małkowskiego - KRUCJATA RÓŻAŃCOWA W INTENCJI OJCZYZNY na wzór krucjaty różańcowej na Węgrzech, zakończyła etap koronowania Chrystusa na Króla Polski wg. wiadomej "teologii", ale najwyraźniej grubo się pomyliłam."
Zobacz profil autora
stefan
Moderator


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1358 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 12:46, 30 Sie 2011 Powrót do góry

Ks Małkowski tak jak ks. Natanek i ks. Kiersztyn, po trupie kultu NSPJ chcą doprowadzić do intronizacji Jezusa na Króla Polski.

od 5 min 28 sek

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R4mAsnckdU0&gl=PL


Usunięty ten powyższy filmik, ale można posłuchać na innym filmiku co ks. Małkowski mówi tu:

Ksiądz Małkowski - przeciwnicy Intronizacji Chrystusa Króla Polski.
(...)
https://www.youtube.com/watch?v=iSi0CSpz5rk
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 14:48, 30 Sie 2011 Powrót do góry

No cóż, ksiądz zaczyna się lansować - dziś to bardzo modne i jak widać chyba nic z tego dobrego nie wyjdzie, może ks. Natankowi pozazdrościł popularności, a ks. Kiersztyna promuje w wypaczonej teologii. Ksiądz mówi, że "czym innym jest oddanie się Sercu Bożemu, a czym innym uroczyste poddanie się władzy Jezusa jako Króla Polski". Ciekawie to brzmi, nie ma co! Shocked Robi analogię pomiędzy ukoronowaniem Najświętszej Maryi Panny na Królową Polski Shocked Coraz bardziej widać, że ks. całkowicie już zdjął maskę, bo tak do tej pory, to nie był tak jasny i klarowny.

Nie jestem przeciwna intronizacji Chrystusa Króla, ale nie takiej jaką głoszą, ale na sensownych warunkach, wśród których jest m.in. niepoddawanie kwestii pod głosowanie, zgodny udział władz kościelnych i świeckich oraz przede wszystkim niekwestionowanie intronizacji Najświętszego Serca w rodzinie i społeczeństwie. I niestety, w tym zwłaszcza punkcie trzeba się rozminąć z kiersztynianami, natankowcami i zwolennikami ks. Małkowskiego.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:24, 21 Lut 2012 Powrót do góry

"Krzyż. In hoc signo vinces!" - wywiad rzeka z x. Stanisławem Małkowskim, czyli błędy nt. Intronizacji

(...)

Przejdźmy do intronizacji. Xiądz Małkowski nie kryje, że pozostaje pod wpływem myśli teologicznej głoszonej przez x. Tadeusza Kiersztyna. Jednak w całej książce nie pada ani słowo na temat statusu kanonicznego ww. kapłana. Do 1999 r. był on członkiem zakonu jezuitów i w jego ramach działał na rzecz beatyfikacji Rozalji Celakówny. Wtedy jednak [link widoczny dla zalogowanych] i odtąd ma status kapłana tułacza: nie znalazł biskupa, który inkardynowałby go do swojej diecezji. Zgodnie z prawem kanonicznem Kiersztyn nie może zatem sprawować Sakramentów świętych ani nauczać w Kościele katolickim. Ponieważ łamie ów zakaz z premedytacją, szafowane przezeń Sakramenty są niegodne (i nieważne – spowiedź), a kapłan podlega automatycznie wymierzonej karze suspensy.

Sam x. Kiersztyn oczywiście przedstawia [link widoczny dla zalogowanych], świadczącą na jego korzyść. Podmioty powiązane z x. Kiersztynem to „Wspólnota św. Klaudiusza” ze Szczyglic pod Krakowem, Fundacja Serca Jezusa oraz najbardziej zapewne znane Stowarzyszenie Róża. Teoretycznie przedstawiać one mają idee wynikające z prywatnych objawień, jakie w latach 30tych XX wieku miała Rozalja Celakówna, w praktyce promują idee Intronizacji Jezusa Króla Polski wynikającą ze współczesnych prywatnych objawień, które nigdy nie zostały zbadane i autoryzowane przez Kościół katolicki. Jednym z czczonych przez te grupy obrazów jest „Matka Boska Szczyglicka”, która zdaje się błogosławić … lewą ręką.

[link widoczny dla zalogowanych]

Kiersztynowa idea intronizacji stoi w opozycji do kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa i intronizacji – poświęcenia się Sercu Jezusowemu. Guru x. Małkowskiego AD 2007 nazywa wszakże doktrynę katolicką „wypaczeniem”:

postać Jezusa Króla jest przysłaniana Jego Sercem, w efekcie sadowiąc na tronie nie Osobę, a tylko jeden z Jej organów, choć godny największego uwielbienia, to jednak nie wyrażający majestatu, wszechwładzy i osobowej godności Boskiego Króla. By zobrazować dramat tej pomyłki, ucieknę się do obrazu zaślubin: Proszę sobie wyobrazić sytuację, że pan młody pragnie zawrzeć związek małżeński nie z osobą, lecz z sercem swej narzeczonej. Czy byłby możliwy taki związek małżeński? Tak samo niemożliwa jest Intronizacja Serca - postawienie Serca w miejsce Osoby Króla.

Godzi się zatem podkreślić, że kontrolowana przez x. Kiersztyna [link widoczny dla zalogowanych] została założona AD 2001, a zatem przez 6 następnych lat, jakie minęły, zanim x. Tadeusz napisał zacytowane powyżej słowa, rozwinęła się u niego dość ostra forma „sercofobji”.

Tymczasem, jak twierdzi p. Maria Patynowska, [link widoczny dla zalogowanych], sama Rozalja Celakówna w żadnem ze swoich pism nie wspominała ani razu, że Jezus Chrystus ma nosić tytuł „Jezus Król Polski”. [link widoczny dla zalogowanych] o Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego:

Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował. Jeżeli chcecie ratować świat, trzeba przeprowadzić Intronizację Najświętszego Serca Jezusowego we wszystkich państwach i narodach na całym świecie. Tu i jedynie tu jest ratunek. Które państwa i narody jej nie przyjmą i nie poddadzą się pod panowanie słodkiej miłości Jezusowej, zginą bezpowrotnie z powierzchni ziemi i już nigdy nie powstaną. Zapamiętaj to sobie, dziecko moje, zginą i już nigdy nie powstaną!

(...)

[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:32, 21 Lut 2012 Powrót do góry

O tych błędach intronizacyjnych, o wypaczaniu całego przesłania sł. B. Rozalii Celakówny, całe forum jest poświęcone. Od dawna o tym piszemy i bardzo się cieszę, że inni podejmują ten temat i to pokazują.

O Matce Boskiej Szczyglickiej to już 3 lata temu pisaliśmy:
http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/matka-boska-szczyglicka,1522.html

Wystarczy wejść na subforum pt.
Wypaczanie przesłania Pana Jezusa do Rozalii Celakówny
(...)
http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/

... gdzie można przeczytać jeszcze więcej, jak autor poruszył w swoim tekście.

Natomiast na forum pt.

Kult NSPJ, Chrystusa Króla i Intronizacja
(...)
http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-chrystusa-krola-i-intronizacja,47/

... jest zamieszczona zdrowa, właściwa nauka katolicka w tym temacie.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:42, 21 Lut 2012 Powrót do góry

W powyższym artykule autor porusza jeszcze sprawę Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Również o tym pisaliśmy tu:

Ksiądz upomniany za obronę Krzyża
(...)
http://www.traditia.fora.pl/kosciol-w-polsce,1/ksiadz-upomniany-za-obrone-krzyza,4819.html
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 12:55, 23 Lut 2012 Powrót do góry

Teresa napisał:
Wtedy jednak [link widoczny dla zalogowanych] (...)

[link widoczny dla zalogowanych]


Wcześniej było o tym pisane tu:

http://www.traditia.fora.pl/wypaczanie-przeslania-pana-jezusa-do-rozalii-celakowny,57/komunikat-kurii-metropolitalnej-w-krakowie,930.html

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Sob 22:49, 02 Sty 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
bratek
Użytkownik


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 147 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 16:58, 01 Sty 2013 Powrót do góry

Ks Małkowski propaguje błedna teologię i to oficjalnie w jednym z kosciołów wrocławskich

https://www.youtube.com/watch?v=KsKb03IQ7EM

... a tu zachwalają wykład:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Confused
Zobacz profil autora
stefan
Moderator


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1358 Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 21:21, 05 Sty 2013 Powrót do góry

Odpowiedź na teologię intronizacji głoszoną przez Stowarzyszenie Róża, a konkretnie do opracowania Michała Żmudy, pt. "Teologia intronizacji Jezusa Króla w nauczaniu Kościoła", ale też jest to odpowiedź i do tego co głosił śp.ks Tadeusz Kiersztyn, a także odpowiedź do "wykładów" ks Małkowskiego, który w powyższym nagraniu, sam mówi jak jego droga w temacie Intronizacji się zaczęła, o spotkaniach z ks. Kiersztynem, etc ...

Intronizacja Najświętszego Serca Pana Jezusa – nauczanie Magisterium Kościoła i błędne opinie teologiczne - ks. dr Leszek Poleszak SCJ
(...)
[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 22:41, 05 Sty 2013 Powrót do góry

Ks. Małkowski kontynuuje nauki śp. ks. Kiersztyna i całej spółki Stowarzyszenia Róża. Sam o tym mówi na tym filmiku, gdy odpowiada na pierwsze pytanie. Ja nie znam ks. Małkowskiego, może mieć pewne zasługi, nic nikomu nie neguję, ale w tym temacie NIESTETY! pogubił się i z ziarnem sieje plewy.

Wielu ludzi nie rozumie czym jest Intronizacja. Próbują rozdzielić Jezusa Chrystusa Króla i Intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa. To błąd! Królewskość Jezusa Chrystusa wynika z Jego nieskończonej miłości, stąd Królewskość Najświętszego Serca. Wszyscy papieże, którzy podejmowali kwestię Chrystusa Króla twierdzili, że Intronizacja Najświętszego Serca Pana Jezusa jest najlepszym przygotowaniem Królowania Chrystusa Króla. To co robią to iście szatańskie posunięcie, bo nie dość że zaniechano kultu NSPJ, to teraz hamują to, mówiąc że organów się nie intronizuje, etc ... i wiele innych bajek. Nie czekajmy! zacznijmy sami od wyniesienia na tron Boskiego Serca Jezusowego w naszych rodzinach. Uznajmy Jego panowanie począwszy od nas samych i naszych rodzin, a z czasem uzdrowione zostanie całe społeczeństwo! Pamiętajmy, że po Intronizacji należy żyć według Ewangelii. W przeciwnym razie Akt Intronizacji będzie pustym gestem.

... to sedno całej Intronizacji. Bardzo ważny fragment z encykliki Leona XIII:

"Poświęcenie zaś takie nie jest niczym innym, jak oddaniem się Jezusowi Chrystusowi, ponieważ wszelki objaw czci, hołdu i miłości względem Bożego Serca odnosi się w rzeczywistości do osoby samego Chrystusa."

... bo nie da się i nie wolno rozdzielać Serca od Osoby. Powołują się też na ksiażkę abp Lefebvre pt. "oni Go zdetronizowali" Czytałam ksiażkę abp Lefebvre pt. "oni Go zdetronizowali" - ale ... nie doczytałam NIGDZIE! w tej ksiązce, żeby gdzieś abp napisał, żeby ogłaszać Chrystusa na Króla jakiegos państwa, albo wnosić jakiś projekt czy uchwałę do Sejmu, aby ogłosić Chrystusa na Króla Polski! czy jakiego innego państwa, bo abp Lefebvre doskonale wiedział na czym polegała ta detronizacja, a mianowicie na likwidacji państw katolickich, modyfikacji konkordatów, laicyzacji, poparcia dla islamizacji, rozwój sekt etc. - i niestety wszystko to rękami Stolicy Apostolskiej i hierarchów lokalnych.

Polecam krótki fragment z kazania arcybiskupa M. Lefebvre w Lille, 29 sierpnia, 1976 r. odnośnie społecznego panowania Naszego Pana:
(...)
http://www.traditia.fora.pl/bractwo-kaplanskie-sw-piusa-x-fsspx,32/sw-ii-i-odrzucenie-spolecznego-panowania-naszego-pana,8737.html


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Wto 17:14, 29 Kwi 2014, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 15:50, 22 Cze 2013 Powrót do góry

stefan napisał:
(...)

Wystarczy tylko wejść na stronę pseudo-prawicową:
[link widoczny dla zalogowanych]


Tylko tę stronę zmienili sobie, nie "nowy ekran" tylko teraz "3obieg" i większość wpisów tam nie ma, bo np. jest tam taki tytuł:

Ofiara śp. ks. T. Kiersztyna
173 dni temu | Komentowanie nie jest możliwe
Ks. Zygmunt: 30 Grudzień 2012 by wobroniewiary Jednym z tych dzielnych Polaków, którzy najwięcej wycierpieli dla sprawy Intronizacji, jest ś.p. ks. Tadeusz Kiersztyn. Pominę tu jego (dość znany)... więcej >>

... i niestety jak się chce więcej przeczytać, to wyświetla się strona:
Nie znaleziono podanej strony.
Podana strona nie istnieje. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą zawartością strony.

[link widoczny dla zalogowanych]

...ale akurat ten artykuł można przeczytać tu:
[link widoczny dla zalogowanych]


Przejrzałam inne artykuły i też ich nie ma, ale chyba jak nie wszystkie, to większość dostępne są tu:
[link widoczny dla zalogowanych]

... jedno wielkie bajdurzenie! - odnośnie intronizacji.
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 16:25, 29 Kwi 2014 Powrót do góry

bratek napisał:
Ks Małkowski propaguje błedna teologię i to oficjalnie w jednym z kosciołów wrocławskich

https://www.youtube.com/watch?v=KsKb03IQ7EM

... a tu zachwalają wykład:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Confused

Odnośnie Intronizacji od 1h 21'17'' zadawane jest pierwsze pytanie, przez tego Pana:

[link widoczny dla zalogowanych]

(proszę kliknąć na zdjęcie to się powiększy)

https://youtu.be/KsKb03IQ7EM?t=4877


Pytania, które w/pokazany Pan stawia:

- czy teologicznie jest to to samo, Intronizacja Chrystusa na Króla Polski i Intronizacja Serca Pana Jezusa. Czy jest to samo teologicznie, jak ktoś mówi intronizujmy Serce Pana Jezusa w kraju to jest to samo , Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski. Dlaczego nasz Episkopat jest tak zdecydowanie przeciwny temu określeniu Chrystusa na Króla Polski przez władze Polski, chyba aż z tego powodu księdza dr. Piotra Natanka suspendowano, chyba być może były jeszcze inne powody.

- i jeszcze takie poboczne pytanie, może ks. wie dlaczego tez w Kościele nie mówi się za często o tych objawieniach Juliusza Mancellego, które były preludium do ogłoszenia Matki Bożej Królową Korony Polskiej

- i może ks. wie dlaczego obraz Matki Bożej Łaskawej przed którym król Jan Kazimierz składał śluby jest schowany przed wiernymi, no i był koronowany przez papieża.

Odpowiedź ks. Małkowskiego:

Księdza Tadeusza Kiersztyna śp. Poznałem w roku 2007. W 2006 roku, grupa posłów z Arturem Górskim projektowała uchwałę, nie ustawę, tylko uchwałę – Jezus jest Królem Polski. To nie była Intronizacja, ale był to jakiś krok w tę stronę. I wtedy – chociaż ja się za bardzo tym problemem nie zajmowałem wcześniej, ja go nawet dobrze nie znałem, ani nie czytałem pism sł. B. Rozalii Celakówny, to jednak czytałem w prasie w 2006 roku sprzeciwy, głównie glosy takiego irracjonalnego sprzeciwu, nie i już! I próba ośmieszenia wszelkich pomysłów, żeby ogłosić Jezusa Królem Polski. I kto to robił? – biskupi, kilku medialnych biskupów w żałosny sposób protestowało przeciwko uchwale, iż Jezus jest Królem Polski i wśród nich obrońca Radia Maryja i TV Trwam, abp Sławoj Leszek Głódź, po tych jego protestach medialnych , wkrótce spłonął obraz Chrystusa Króla na Skaryszewskiej w Kościele o. Pallotynów w Warszawie i ja to odczytałem jako znak. Nie chcieli biskupi uznać jako Króla Polski, to dlaczego na terenie twojej diecezji warszawsko-praskiej , obraz w tej chwili namalowany przez znanego malarza Styke spłonął, tylko obraz Chrystusa Króla, nic więcej nie spłonęło? Jest już w tej chwili obraz, ale kopia , gdzie był oryginał. Ach … i ci projektanci tej uchwały zwrócili się do władz PIS-u wówczas , prawa i sprawiedliwości to przedstawiciele PIS-u powiedzieli że nie mają nic przeciwko temu, ale sprawa powinna być zgłoszona do Episkopatu, no ale jak biskupi, nie wszyscy, kilku medialnych , jakich wiadomo. Ja sobie pomyślałem, jak SA takie protesty i to bezsensowne , bardzo emocjonalne, tzn. że sprawa jest bardzo ważna, tzn że muszę się nią zająć.

I zacząłem czytać, i zdarzało mi się występować publicznie, to przy każdej okazji, czy to w TV czy gdzie indziej mówiłem o Intronizacji Jezusa na Króla Polski , że to sprawa konieczna dla ocalenia naszej Ojczyzny i wtedy właśnie zatelefonował do mnie ks. Tadeusz Kiersztyn i byliśmy w kontakcie telefonicznym, otrzymywałem różne materiały, odwiedziłem go też w Szczyglicach i bardzo sobie cenię jego przyjaźń, także - z wysoka już, .... ---> proszę słuchać dalej, kogo interesuje.
[/size]


Jako antidotum na powyższe proszę czytać tu:
(...)
[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Teresa dnia Nie 17:06, 31 Sty 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 17:13, 29 Kwi 2014 Powrót do góry

Cytat:
Odpowiedź ks. Małkowskiego:

Księdza Tadeusza Kiersztyna śp. Poznałem w roku 2007. W 2006 roku, grupa posłów z Arturem Górskim projektowała uchwałę, nie ustawę, tylko uchwałę – Jezus jest Królem Polski. To nie była Intronizacja, ale był to jakiś krok w tę stronę.

Można poczytać ten projekt i wiadomo czyja to była inicjatywa. Wystarczy wejść na stronę.

Projekt Uchwały Sejmu RR o nadanie Jezusowi Chrystusowi tytulu: Jezus Król Polski

[link widoczny dla zalogowanych]

Nihil novi!

I czyta się później na różnych stronach takie wypowiedzi jak np. ta poniżej wyczytana na profilu ks. Kneblewskiego:

"Chciałem jeszcze dodać coś.... Nie zapomnijmy, że ten kongres jest w dużej mierze pośrednio owocem działalności śp. księdza Tadeusza Kiersztyna oraz księdza Natanka, którzy to rozgłośnili sprawę Rozalii Celakówny i intronizacji..... przypominam, że ksiądz Natanek był notariuszem procesu diecezjalnego służebnicy Bożej Rozalii Celakówny, której temat będzie poruszony na kongresie... Kapłan ten jeździł po całej Polsce głosząc rekolekcje patriotyczne oraz sprawę intronizacji. Pamiętajmy o tym wszyscy."


[link widoczny dla zalogowanych]


A Pan Stanisław Papież na fb gdzie promuje II KONGRES DLA SPOŁECZNEGO PANOWANIA CHRYSTUSA KRÓLA odnośnie tego Projektu Uchwały Sejmu RR o nadanie Jezusowi Chrystusowi tytułu: Jezus Król Polski napisał:

"Dziękuję za przypomnienie tej uchwały/ Jestem zaszczycony , że dane mi było być sygnatariuszem tej historycznej uchwały"

[link widoczny dla zalogowanych]

Confused Nie wiem plakać czy się smiać! Ale ... Tylko tchórze i krętacze nie potrafią się przyznać do swoich błędów!
Zobacz profil autora
Teresa
Administrator


Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 32724 Przeczytał: 36 tematów

Skąd: z tej łez doliny
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 10:44, 30 Kwi 2014 Powrót do góry

Cytat:
(...)
A Pan Stanisław Papież na fb gdzie promuje II KONGRES DLA SPOŁECZNEGO PANOWANIA CHRYSTUSA KRÓLA odnośnie tego Projektu Uchwały Sejmu RR o nadanie Jezusowi Chrystusowi tytułu: Jezus Król Polski napisał:

"Dziękuję za przypomnienie tej uchwały/ Jestem zaszczycony , że dane mi było być sygnatariuszem tej historycznej uchwały"

[link widoczny dla zalogowanych]

Confused Nie wiem plakać czy się smiać! Ale ... Tylko tchórze i krętacze nie potrafią się przyznać do swoich błędów!

A Pan Stanisław Papież usunął wszystkie swoje wpisy, dlaczego? Mógł usunąć innych wpisy, ale swoje usunąć? Tak! Tylko tchórze i krętacze nie potrafią się przyznać do swoich błędów!
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)